Monthly Archive: Październik 2019

Żmudny proces od projektu do wykonania mebla

kanapa w salonie
Prawie nikt nie myśli nad tym jaką drogę musi przejść chociażby zupełnie zwykły stołek na który wspina się by odłożyć książkę z wyższej półki, od planu na desce kreślarskiej aż do nabrania realnych kształtów. Wszystko rozpoczyna się w głowi człowieka który stwierdza w pewnym punkcie brak wystarczająco dobrych rozwiązań lub także postanawia jeszcze ulepszyć te które już istnieją.

Wskazówki jak estetycznie urządzić sypialnię

Sypialnia oświetlona słońcem
Kiedy zabieramy się za zagospodarowywanie naszej sypialni musimy przemyśleć bardzo wiele spraw. W kwestii urządzania mieszkania w dzisiejszych czasach bardzo powszechne jest angażowanie specjalisty – dekoratora wnętrz. Z pewnością okaże się to idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie do końca mają ideę na to, jak rozplanować przestrzeń w poszczególnych pomieszczeniach, lub też po prostu nie mają na to czasu. Jeżeli jednak decydujemy się podjąć wyzwanie i rozplanować wszystko samemu, musimy mieć na uwadze kilka istotnych zasad.

Jak poprawnie zaprojektowana łazienka ułatwia domownikom czynności związane z zachowaniem higieny osobistej

bateria łazienkowa
Artykuły stanowiące wyposażenie łazienki bywają jednymi z najbardziej kosztownych towarów, jakie trzeba zakupić, aby właściwie wyposażyć mieszkanie. Armatura sanitarna, płytki ścienne i podłogowe, kabiny prysznicowe, wanny, brodzki, zwierciadła – jak widać rejestr już w tym momencie jest spory, a wciąż jeszcze nieskończony. Skupmy się zatem na tych częściach składowych, dzięki którym codzienna toaleta jest długo oczekiwanym i niezwykle miłym końcem dnia.