Monthly Archive: Październik 2019

W jaki sposób odmienić wygląd naszych wysłużonych mebli? Czy kupno nowych to najlepszy pomysł?

czyszczenie tapicerki
Znudziły nam się nasze wysłużone meble w mieszkaniu i chcemy wymienić je na nowe? Wydaje nam się, iż w taki sposób zmienimy znacząco wystrój naszego salonu. Niestety kupno nowych mebli to spory wydatek, a do tego konieczność szukania, chodzenia po marketach oraz myślenia nad tym, który model zakupić. Czy jest inny sposób, by nie wydawać jakoś strasznie dużych pieniędzy, a odmienić takie wnętrze? Na szczęście jest na to sposób.

Żmudny proces od projektu do wykonania mebla

kanapa w salonie
Prawie nikt nie myśli nad tym jaką drogę musi przejść chociażby zupełnie zwykły stołek na który wspina się by odłożyć książkę z wyższej półki, od planu na desce kreślarskiej aż do nabrania realnych kształtów. Wszystko rozpoczyna się w głowi człowieka który stwierdza w pewnym punkcie brak wystarczająco dobrych rozwiązań lub także postanawia jeszcze ulepszyć te które już istnieją.

Wskazówki jak estetycznie urządzić sypialnię

Sypialnia oświetlona słońcem
Kiedy zabieramy się za zagospodarowywanie naszej sypialni musimy przemyśleć bardzo wiele spraw. W kwestii urządzania mieszkania w dzisiejszych czasach bardzo powszechne jest angażowanie specjalisty – dekoratora wnętrz. Z pewnością okaże się to idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie do końca mają ideę na to, jak rozplanować przestrzeń w poszczególnych pomieszczeniach, lub też po prostu nie mają na to czasu. Jeżeli jednak decydujemy się podjąć wyzwanie i rozplanować wszystko samemu, musimy mieć na uwadze kilka istotnych zasad.

Sprzęty sosnowe – gdzie je kupić?

meble drewniane w pomieszczeniu
Wybór mebli jest znaczącą kwestią w aranżacji wnętrza, ponieważ to przeważnie one dodają mu stylu i charakteru. Stojąc przed faktem doboru mebli często zastanawiamy się, którą z upatrzonych już wcześniej kolekcji kupować. Zależy nam na tym, by sprawunek był odpowiedni, a sprzęty służyły nam przez co najmniej kilka lat bez usterek.