Tag Archive: architekci

architekci

Drzwi i okna – kup je należycie

okno w domu
Budowa domu to dla wielu osób marzenie, lecz także konkretne wyzwanie, którego czasami się obawiamy. W końcu nawet jeśli mamy odłożone pieniądze, to i tak nigdy nie będziemy mieli pewności, czy ich nam wystarczy, czy nic nie wypadnie w trakcie, czy właściwie sporządziliśmy kosztorys, czy nie pojawią się nieprzewidziane wypadki. W końcu budowa to tak ogromnie złożone zadanie, że naprawdę ciężko je do przodu zaplanować i przewidzieć.

Zabudowy z tafli szklanej na pewno oddziałują na wygląd budynku

images
W aktualnych czasach zabudowy szklane, są znacznie bardziej popularne. Istnieje okazja to zauważyć w wielu biurach, jak również innych obiektach użytkowych, w których pomieszczeń jest dużo, a architekci chcą stworzyć coś ciekawie wyglądającego. Rzecz jasna są to zabudowy, które mają określone proporcje i także wyprodukowane są z odpowiedniego szkła. Ich wytrzymałość na różne czynniki zewnętrzne musi być zbliżona do tego, co zapewnia np. regips.

Żmudny proces od projektu do wykonania mebla

kanapa w salonie
Prawie nikt nie rozmyśla nad tym jaką drogę pokonuje chociażby całkowicie zwykły stołek na który wspina się by odłożyć książkę z wyższej półki, od planu na desce kreślarskiej aż do zdobycia realnych kształtów. Wszystko rozpoczyna się w wyobraźni człowieka który dochodzi do wniosku że brak dostatecznie dobrych rozwiązań albo też postanawia jeszcze ulepszyć te które już istnieją.