Co jest poczytną możliwością dla tradycyjnych promocji?

Czy wiesz co może być ciekawą możliwością dla pospolitych billboardów promocyjnych? Specjaliści od reklamy już dawno stworzyli całkiem wtedy nowo powstałą formę reklamy zewnętrznej, określanej obecnie jako promocję rodzaju OOH, zatem z angielskiego Out Of Home.

Ta inna postać promocji to używane od dziesiątków lat malowanie murali – Ideamo. A czym właściwie są murale? To wielkogabarytowe malunki ścienne, które znamy od mnóstwa wiosen przykładowo z elewacji różnych budynków. W czasach należycie minionych malowanie murali tyczyło się promowania takich marek jak PZU czy Pewex. Współcześnie poza reklamą jakiejś marki czy usługi, motywacją ich twórców mogłoby być również wywołanie na odbiorcy jakiegokolwiek doświadczenia, promocja jakiejś kampanii dobroczynnej albo np. utrwalenie w pamięci jakiegokolwiek wydarzenia albo jakiejś osoby.

Miałeś możliwość, żeby tu przejrzeć interesujący artykuł? Czekasz na więcej? Więc kliknij odsyłacz (https://tectumgroup.pl/dachy-membranowe/) i przejdź na następną witrynę z różnymi wpisami.

Niezłym przykładem jest znajdujący się w Gdańsku mural obrazujący ojca Świętego Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.

Autor: Braven
Owego rodzaju malowanie artystyczne to interesująca forma ozdoby domów czy różnych ścian – murale. Nie jest to wszakże typowe graffiti a coś znacznie więcej. Generują je persony mające bardzo wysublimowany zmysł artystyczny, dzięki czemu efekt końcowy może zrobić ogromnie pozytywne wrażenie. Dlatego malowanie artystyczne posiada okazałą przeszłość i ma również przed sobą świetlaną przyszłość. To doskonały wariant na udekorowanie jakichś zaniedbanych przez czas i ludzi miejsc. A ile kosztuje takie artystyczne malowidło? Opłata uzależniona jest od poziomu trudności motywu oraz np. od jego wielkości.

Murale w większym stopniu pragmatyczne i scenki ruchome są dla twórców w bardziej znaczącym stopniu wymagające, zaś mniej skomplikowane motywy oraz te, w których dominuje większa ilość tła niżeli formy są mniej trudne do stworzenia oraz mniej pracochłonne.