Co zrobić, aby córeczka poczuła się w swym pokoiku jak w baśni?

Jeżeli chcesz, żeby Twoja córeczka jeszcze bardziej czuła się jak królewna, możesz wprowadzić parę pomysłów. Jednym z nich jest takie zaaranżowanie jej pokoju, aby nabrał on baśniowego, bardziej przytulnego wystroju.
Doskonałym rozwiązaniem może być dobrze dopasowana do wieku oraz zainteresowań fototapeta dla dziecka.

drzwi wewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
fototapeta dla dziewczynki

Autor: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential
Multikolorowa pościel dla nastolatków!

Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Na rynku jest dostępna niezwykle duża oferta tego typu tapet, więc na pewno można znaleźć taką, która trafi w upodobania malucha. Przy wyborze należy pamiętać o tym, żeby fototapeta była dopasowana również do ogólnego wystroju wnętrza. Jest to bardzo mocny element, zatem należy tak wykorzystać ten potencjał, aby dziecko było naprawdę szczęśliwe. Dodatkową zaletą jest to, że fototapeta mogłaby zabezpieczać ściany przed zabrudzeniem. Najbardziej istotne jednak jest to, że prawidłowo dobrana fototapeta dla dzieWCzynki może w bardzo korzystny sposób mieć wpływ na wyobraźnię dziecka. Należałoby mieć świadomość, że nie powinniśmy ograniczać się tylko do jednej ściany. Decydując się na pokrycie nimi większych powierzchni, możemy sprawić, że cały pokój okaże się jak z bajki.

Zaintrygował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to bez wahania zobacz też to unikalne źródło (http://www.zjednoczonybs.pl/oferta/dla-ciebie/). Po prostu kliknij tu a z pewnością się nie zawiedziesz!

Doskonałe mogłoby być wykorzystanie fototapety zawierającej rysunki różnych postaci, które są dziecku znane z różnych bajek.

Jeśli zdecydujemy się na wyłożenie tapetą tylko jednej ściany, w takiej sytuacji moglibyśmy zastosować taką, która będzie bardziej dobitna. Taka fototapeta powinna być zachowana w dosyć jasnych barwach tak, aby zagwarantować odpowiedni humor dziecka.

Dla dziewczynek idealne fototapety mogłyby przedstawiać różne księżniczki czy motylki. Należy także pamiętać, żeby kupowana przez nas fototapeta posiadała odpowiednie atesty bezpieczeństwa.