Czy szary odcień będzie pasował do dowolnego domu?

Wszyscy chcielibyśmy, aby nasz dom prezentował się imponująco oraz miał pięknie zaaranżowane wnętrze. Jednak dowolne pomieszczenie musi być praktyczne i musi pozwalać swym użytkownikom, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Materac posłaniowy

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
lampki stojące

Autor: Sebastian Włoszek
Źródło: http://www.flickr.com
pomoc

Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Wystrój wnętrz w naszym domu powinien odzwierciedlać nasze pomysły designerskie oraz nasze pasje. Szary kolor kojarzy się z elegancją oraz harmonią. Jest to kolor bardzo uniwersalny, ponieważ pasuje do większości wnętrz. Dobrym rozwiązaniem na oryginalne wnętrze jest szara podłoga. Jeżeli zdecydujemy się na taki krok, możemy posadzkę połączyć ze ścianami w tym samym kolorze, ale w odcieniu jaśniejszym. To sprawi, że wnętrze będzie prezentować się niebanalnie, a jeżeli ustawimy we wnętrzu drewniane meble, to utworzymy współczesny wygląd. Salon jest miejscem, w którym w trakcie dnia spędzamy najwięcej czasu. Szczególnie wówczas, gdy salon połączony jest z kuchnią. W salonie wielokrotnie oglądamy tv, dzieciaki odrabiają w tamtym miejscu lekcje. Salon jest zazwyczaj pomieszczeniem dużym, zatem ciemnoszare ściany będą niezwykle korzystnym pomysłem. Bardzo popularny jest pomysł, aby ściana za telewizorem niezwykle się wyróżniała. Do wykonania takiej ściany możemy użyć szarej, przecieranej farby, jaka posiada strukturę betonu lub cegieł.
Jeśli chcesz, żeby w Twej kuchni były z drewna lub białe meble, w takiej sytuacji szare ściany będą niezwykle dobrym pomysłem.

Zaintrygowały Cię te wątki? To fantastycznie. Przejdź na następną stronę i doczytaj i sprawdź (https://sklepbdkoncept.pl/baterie-elektroniczne-bezdotykowe-2/) zamieszczone informacje. Podziel się z nami swoimi ocenami.

Szary kolor ścian nadaje się nawet do kolorowych mebli, gdyż jest to kolor bardzo uniwersalny. Nie należy malować ścian farbą, możemy przykleić tapetę w szarą cegłę albo kafelki.

W jadalni z szarymi ścianami pięknie będą wyglądały zielone lub czerwone dodatki. Może to być bordowy czajnik lub seledynowy toster. Jeżeli uwielbiasz bardziej stonowane kolory, to możesz postawić na odcień wrzosowy albo klasyczną czerń oraz drewno.