Decoupage to fantastyczna technika, która pozwala nam dekorować przeróżne rzeczy w domu

Szansa wyczarowania własnych elementów dekoracyjnych jest wspaniała — nasze mieszkanie będzie wyglądało dzięki nim bardzo oryginalnie.

mieszkanie - krajobraz

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
szafki

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Decoupage to metoda, która polega na przyklejaniu na jakąś powierzchnię wzorów nadrukowanych na bibułkach. Później pociąga się to kilka razy lakierem. Czyni się tak dlatego, aby nie dało się rozeznać, że wzory kwiatowe są przyklejane, a nie własnoręcznie rysowane. Zwykle są to właśnie kwiaty, choć nie jest to wyznacznik. Obecnie metoda decoupage rozwija się i możemy spróbować przyklejać inne wzory. Co możemy przyozdobić w ten sposób? Wiele przedmiotów. Możemy upiększyć miski na owoce lub ramy obrazów. Możemy także wykonać osobiście szkatułkę na biżuterię i wręczyć ją mamie na imieniny. Zapewne się ucieszy i będzie ją pokazywać wszystkim koleżankom. Jeśli mamy ochotę zacząć swoją przygodę z takim sposobem dekorowania, to musimy odwiedzić decoupage sklep. Można próbować znaleźć go w swoim mieście lub po prostu znaleźć sklep online. Tak będzie chyba prościej. Zatem z pewnością będzie trzeba kupić pędzelki, lakiery oraz bibułki z wzorami. Na początek to wystarczy.

Otrzymanie innych wiadomości na nakreślany tutaj temat jest dla Ciebie sprawą priorytetową? Jeżeli tak, to bez obawy kliknij ten link i tam zdobądź wiarygodne info.

Przesyłka szybko będzie dostarczona nam bezpośrednio do mieszkania. I już wtedy będziemy w stanie zacząć tworzyć swoje dzieła.

Na szczęście jest ona tak prosta, że mogą się w to zaangażować nawet smyki. Będzie to fantastyczny pomysł na to, by oderwać je od laptopa i zachęcić do wspólnej zabawy i spędzania czasu z rodziną.