Dekorowanie kościoła i auta do ślubu- ciekawe porady

W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich nieprzerwanie pozostaje kościół. Decydując się na dekoracje kościoła, wypada wiedzieć co chcielibyśmy w nim ukryć, a co wyeksponować, w związku z tym należy wpierw go szczegółowo obejrzeć.

Dekoracja kościoła jest zależna nie tylko od jego wizerunku, ale przede wszystkim od gustu państwa młodych. To od nich zależy czy pragną mieć nowoczesny styl wystroju, czy marzą o tradycyjnej scenerii. Genialnym rozwiązaniem na ukrycie nieciekawych ławek jest powieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można też rozłożyć kobierzec, czy chodnik, ażeby przejście do ołtarza było więcej odświętne.

Ulubionym akcentem, zwłaszcza dam, są płatki róż na długości drogi prowadzącej do ołtarza. Pięknie będą wyglądały zestawy z kwiatów, uszeregowane w kluczowych miejscach. Żeby dobrać dekoracje samochodu do ślubu (polecam), powinno się wziąć pod uwagę model i wielkość auta, także styl wesela.

Ogromnie znaczące jest uformowanie ozdoby pasującej z autem i przewodnim odcieniem ślubnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się przede wszystkim kwiatów, tkanin, kokard materiałowych, balonów. Dekoracja powinna być tak umocowana, aby nie naruszyć lakieru wozu. Istotne jest, żeby przystosować także kwiaty do auta.adres tej witryny – (wejdź jeger.pl/pl/farby-tablicowe/301-jeger-farba-magnetyczna.html)Do wytwornej limuzyny nie powinny pasować te same kwiaty co do zabytkowego automobilu.