Doskonała płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

Na design łazienki wpływają oczywiście sprzęty sanitarne, barwa ścian a także kafelek. Trzeba znać się na instalacji kafelek. Najlepiej zatem zawezwać na pomoc fachowca, jeśli sami nie jesteśmy dobrzy w tym temacie.

szyby
Klose

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami wszakże musimy dokonać wyboru, odnośnie typu płytek.
W trakcie doboru płytek, na przekór pozorom, ważny jest nie tylko ich zakres barw oraz wzory. Istotne jest, by płytki pasowały do siebie wwzajemnie pod względem wymiarów. Płytki ceramiczne, które po wypaleniu wydobywa się z pieca, mają zbliżone chociaż nie tożsame rozmiary. Każda płytka jest zatem kalibrowana. Kalibracja ma za zadanie zrównanie wymiarów. To wszakże nierzadko nie wystarcza, zwłaszcza w przypadku dużych płytek. Tylko płytka rektyfikowana zapewnia nam ujednolicenie pod względem wielkości między poszczególnymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to automatyczne zeszlifowanie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu ma ostre brzegi, co nadaje nowoczesny design twej łazience. Dzięki ujednoliceniu rozmiarów oraz kształtów płytek, mniej uwidocznione są krawędzie między płytkami, niż w przypadku płytek kalibrowanych. Cena tych płytek jest trochę wyższa, ale dobrze zainwestować w dobry styl.

Jeśli ciekawi nas zatem płytka rektyfikowana, godna polecenia jest hiszpańska firma Keraben. Produkuje ona zarówno płytki ścienne, jak i na podłogę. Płytki Keraben cechują się innowacyjnym designem. Można wybierać w wielkości, wzorach i kolorystyce.

Jeśli ten artykuł wydaje Ci się ciekawy, sprawdź informację (http://francke-art.pl/meble-metalowe/lozka/nowoczesne/) opisującą podobny temat. Prawdopodobnie ona również Cię zainteresuje.

Keraben jest stosunkowo popularną firmą, dlatego zarówno nas tronach sieciowych, jak i w dobrych sklepach tradycyjnych znajdziemy płytki Keraben.

Jeśli przeraża nas potężny wybór, możemy zamówić próbki pojedynczych, interesujących nas wzorów.
Kafelki to ważny fragment wystroju naszej łazienki. Zatroszczmy się zatem o to, by były one dobrej jakości.