drabina w mieszkaniu jako dekoracja, dekoracje z drabiny

Jeśli potrzebujesz odmienić aranżację domu, chciałbyć tchnąć weń trochę nowoczesności i oryginalnego spojrzenia, polecamy pomyśleć o niewielkim szaleństwie. Będzie to drabina w mieszkaniu jako dekoracja, bardzo praktyczna i oryginalna dekoracja.

Odnowiona drabina

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy masz na strychu albo w stodole za domem wiekową, niewykorzystaną drabinę, możesz wykorzystać ją z powodzeniem do ozdobienia domu. Dekoracje z drabiny idealnie sprawdzą się zarówno w korytarzu, jak i w salonie, czy kuchni.

Ganek to wręcz idealne miejsce do trzymania wszelakich ubrań wierzchnich, czy butów. Może posłużyć za niezwykle specyficzny i ciekawy stojak na damskie buty na obcasie, które zahaczymy o szczebelki. Zyskamy w ten sposób miejsce na podłodze i zniwelujemy bałagan. Wyższe szczebelki możemy opatrzyć wieszakami, albo gwoździkami na których przywiesimy kurtki, czy płaszcze. Obok starczy niewielka komoda z szufladami na rękawiczki, czapki i szaliki. Wszystko gotowe!

Szukanie ciekawych aranżacji i pomysłów na aranżacje z drabinka 3 stopniowa można również rozpocząć od przeszukania aranżacji, które są w sieci. Naprawdę, jest ich mnóstwo! Najciekawsze koncepcje, jakie mi znalazłam można przeczytać i zobaczyć na stronie jednej z blogerek internetowych – Lovingit. Napisała o tym w swoim tekście: pomysły na drabinę w mieszkaniu.

Sama postanowiłam zaszaleć i kupić drabinę, którą przywiesiłam pod sufitem w mojej mikroskopijnej kuchni. Podoczepiałam do szczebli haki, i zawiesiłam na nich gary i patelnie. W ten sposób zyskałam miejsce w jednej z szafek. Jako, że mam ich mało – każda wolna jest na wagę złota!