Tag Archive: firanki

firanki

Jakimi sposobami tanio odmienić pomieszczenia?

mieszkanie
Nie za każdym razem mamy wpływ na to, w jaki sposób będzie prezentowało się mieszkanie, w którym żyjemy. Często, szczególnie jeśli coś wynajmujemy, wiele elementów przestrzeni jest nie do wyrzucenia. I tak musimy wytrzymać stare meble czy tapetę z czasów PRL-u. Nie bójmy zapytać się wynajmującego, czy mamy możliwość przeprowadzenia niewielkich zmian. Subtelne innowacje, dopasowane do naszego stylu dekoracje – to wszystko może sprawić, że poczujemy się jak we własnym domu. Bardzo dużo inspiracji możemy bez problemu odnaleźć w Internecie.

Żaluzje ciągle się odmieniają

Meble rattanowe
Większość ludzi pragnie posiadać ewentualność przysłonięcia okna

W ciągu dnia firanki chronią nasze wnętrze przed osobami z zewnątrz i posiadamy pewność, że nikt nie widzi co robimy w konkretnym pokoju. Mimo wszystko jeśli świeci słońce, albo nadchodzi noc, kiedy musimy zapalić światło, to samodzielne firany nie zagwarantują takiej ochrony jak byśmy chcieli.

Wskazówki jak estetycznie urządzić sypialnię

Sypialnia oświetlona słońcem
Kiedy bierzemy się za projektowanie sypialni powinniśmy przeanalizować bardzo dużo spraw. W kwestii urządzania mieszkania ostatnio dosyć powszechne jest wynajmowanie specjalisty – dekoratora wnętrz. Z pewnością okaże się to idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie za bardzo mają pomysł na to, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń w poszczególnych pomieszczeniach, lub też po prostu nie mają na to czasu. Jeśli natomiast zdecydujemy się podjąć wyzwanie i rozplanować wszystko samemu, powinniśmy pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach.