Fototapety kwiaty – nie ociągaj się dłużej i już dziś zaproś wiosnę w swoje progi

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa pogoda za oknem sprzyjają depresji. Rodzi się pytanie: jak poprawić sobie nastrój?

fototapety ścienne

Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
nawilżacz

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
szklane ozdoby

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Ile głów tyle sposobów na walkę z chandrą. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy sięgają po nieco mniej tuzinkowe pomysły.galeria (pod tym linkiem)Inwestują w fototapety ścienne. To niewątpliwie nie tylko świetny sposób na całkowitą zmianę wymowy danego wnętrza, lecz również oderwanie się od prozy codziennego życia i „teleportację” do zupełnie innego świata – więcej info wejdź na demural.pl. Kamieniste wybrzeże, skąpana w słońcu Toskania, piaszczyste plaże, urocze uliczki Barcelony, tropikalne wyspy – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Bilet nie jest nam potrzebny. Wystarczy odpowiednia doza fantazji. A jeżeli ta przez przypadek zawiedzie, możemy wyciągnąć zdjęcia z wakacji i nadrukować je tapecie – ekstra źródła. Trzeba zwrócić uwagę, iż współcześnie coraz większe zainteresowanie budzą fototapety kwiaty. Motywy roślinne bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w tradycyjnych jak i bardziej oryginalnych aranżacjach.

Nadadzą pomieszczeniom przytulny klimat, pełen optymizmu. Budząc się w pokoju „z widokiem” na różany ogród bądź ukwieconą łąkę zawsze wstaniesz z łóżka prawą nogą. Niezależnie od tego jaka aura panuje za oknem.