Fototapety sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach

Dla tych, którzy pragną szczególnych doznań estetycznych, poleca się fototapety na wymiar. Na co warto zwrócić uwagę wybierając fototapetę do mieszkania urządzonego w stylu nowoczesnym?
Nowością jeśli chodzi o wielkoformatowe wydruki stosowane w aranżacji wnętrz są fototapety 3D na ścianę.

miejsca

Autor: Rob Marquardt
Źródło: http://www.flickr.com
Trójwymiarowe obrazy, które mogą niejako zmylić umysł człowieka to rewelacyjny sposób na optyczne powiększenie niewielkiego wnętrza – na viewgo.pl. Pośród proponowanych motywów w tej kategorii odnajdziemy między innymi klimatyczne uliczki, pomosty oraz wiele innych krajobrazów.

Zainteresowała Cię przedstawiana tematyka? Kliknij zatem tutaj oraz przeczytaj więcej na stronie (https://eshop.pronar.com.pl/klucz-do-rur-knipex-2). Tamte materiały też Cię żywo zaciekawi!

W formacie trójwymiarowym także często spotykane są fototapety abstrakcja. Nietuzinkowe grafiki z abstrakcyjnymi obrazami najlepiej odnajdują się w nowoczesnych, designerskich pomieszczeniach i przestrzeniach biurowych – czym są fototapety abstrakcja. Często wykonywanym wzorem w kategorii abstrakcja w formacie 3D jest tunel, który zabierze nas daleko stąd, stwarzający wrażenie niekończącej się przestrzenii, niemal przejścia do innego świata.

Zakupy w markecie

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com

firmy produkujące fototapet mogą zaproponować nie tylko bogactwo wzorów, lecz także indywidualne dopasowanie materiałów, z których powstanie nasza wymarzona fototapeta. Dzięki wysokiej jakości materiałom fototapetę można zastosować też w łazience. Przy zastosowaniu materiału o odpowiednich właściwościach i wybraniu odpowiedniej techniki montażu fototapety, taka aranżacja będzie odporna na wilgoć i przetrwa wiele lat.

Ponadto, już nałożoną na ścianę fototapetę możemy pokryć dodatkową warstwą laminatu, dzięki czemu będzie ona także odporna na zarysowania.