Jak pomysłowo użyć lustra do udekorowania wnętrza?

Lustro już dawno temu przestało być jedynie pożytecznym elementem wyposażenia domu. W licznych polskich wnętrzach ma ono już wymiar dekoracyjny.Jeżeli zależy nam na jedynym w swoim rodzaju udekorowaniu pomieszczeń, warto rozważyć zakup lustra na wymiar. W sieci bez trudu wyszukamy zakłady szklarskie, które dostarczają tego typu usługi.

lustro

Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Tafla lustra jest docięta dokładnie do kształtu i wymiarów określonych przez klienta. Lustra na wymiar znakomicie dopasują się przykładowo do wygrzebanej na strychu lub nabytej na pchlim targu ozdobnej ramy. Możemy je także powiesić w łazience, korytarzu czy sypialni, w szerokiej ofercie szklarni bez problemu wytypujemy interesujący nas ty. Zamówienie można złożyć nawet online. Najpierw, wybierzmy kolorystykę lustra: czy powinno być srebrzyste, brązowe albo grafitowe.

Potem wybieramy pożądany kształt: prostokątny albo owalny oraz wpisujemy parametry na długość i szerokość. W kolejnym etapie decydujemy, jak lustro będzie umocowane do ściany. Może być przymocowane do ściany lub zawieszone za pośrednictwem zawieszek.

Jeżeli opublikowana tu analiza Cię przekonała, to poznaj poza tym pozostałe wypowiedzi na temat (https://sklep.kaja-glass.pl/szklane-kule), który został omówiony w tym poście.

Niektóre szklarnie oferują także dopasowane do typu lustra obramowania –

lustro

Autor: Da-Bud
Źródło: http://www.da-bud.pl

z drewna albo srebrne. Samo lustro kosztuje od około dwustu złotych, z kolei czas jego dostawy to parę dni. Coraz częściej spotykane w polskich mieszkaniach są także panele szklane.

Przyklejone do ściany w kuchni, toalecie lub pokoju, pełnią role dekoracyjne. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej sekwencji „panele szklane Wrocław”, uzyskamy wykaz witryn przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Profesjonalne firmy współdziałają z grafikami, którzy pomogą zaprojektować idealny fason. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także wiele ogłoszeń w lokalnej prasie.

Umiejętnie użyte lustra to robiący wrażenie element dekoracyjny eleganckiego pomieszczenia – da-bud.pl. Przygotowane na wymiar – dopasują się do każdej powierzchni i ramy. Natomiast panele szklane, ozdobione starannie wykonaną grafiką, uatrakcyjnią każde pomieszczenie, nadając mu indywidualny charakter.