Jak pomysłowo użyć lustra do udekorowania wnętrza?

lustro
Lustro już dawno temu przestało być jedynie pożytecznym elementem wyposażenia domu. W licznych polskich wnętrzach ma ono już wymiar dekoracyjny.Jeżeli zależy nam na jedynym w swoim rodzaju udekorowaniu pomieszczeń, warto rozważyć zakup lustra na wymiar. W sieci bez trudu wyszukamy zakłady szklarskie, które dostarczają tego typu usługi.

lustro
Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Tafla lustra jest docięta dokładnie do kształtu i wymiarów określonych przez klienta. Lustra na wymiar znakomicie dopasują się przykładowo do wygrzebanej na strychu lub nabytej na pchlim targu ozdobnej ramy. Możemy je także powiesić w łazience, korytarzu czy sypialni, w szerokiej ofercie szklarni bez problemu wytypujemy interesujący nas ty. Zamówienie można złożyć nawet online. Najpierw, wybierzmy kolorystykę lustra: czy powinno być srebrzyste, brązowe albo grafitowe.

Potem wybieramy pożądany kształt: prostokątny albo owalny oraz wpisujemy parametry na długość i szerokość. W kolejnym etapie decydujemy, jak lustro będzie umocowane do ściany. Może być przymocowane do ściany lub zawieszone za pośrednictwem zawieszek. Niektóre szklarnie oferują także dopasowane do typu lustra obramowania –

lustro
Autor: Da-Bud
Źródło: http://www.da-bud.pl

z drewna albo srebrne. Samo lustro kosztuje od około dwustu złotych, z kolei czas jego dostawy to parę dni. Coraz częściej spotykane w polskich mieszkaniach są także panele szklane.

Przyklejone do ściany w kuchni, toalecie lub pokoju, pełnią role dekoracyjne. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej sekwencji „panele szklane Wrocław”, uzyskamy wykaz witryn przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Profesjonalne firmy współdziałają z grafikami, którzy pomogą zaprojektować idealny fason. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także wiele ogłoszeń w lokalnej prasie.

Umiejętnie użyte lustra to robiący wrażenie element dekoracyjny eleganckiego pomieszczenia – da-bud.pl. Przygotowane na wymiar – dopasują się do każdej powierzchni i ramy. Natomiast panele szklane, ozdobione starannie wykonaną grafiką, uatrakcyjnią każde pomieszczenie, nadając mu indywidualny charakter.