Jak udekorować otwór okienny w sposób nowoczesny?

Doskonale urządzone pomieszczenie to troska o niuanse. Pomieszczenie w nowoczesnym stylu wymaga nie wyłącznie odpowiedniego doboru barw jak też zachowania minimalizmu w wyposażeniu, ale także uwydatnienia charakteru aranżacji poprzez niuanse.

hala magazynowa

Autor: Sonny Abesamis
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nich, pomimo pozorów niezwykle istotnym, będzie oprawa okien.
Nowoczesny styl w aranżacji pomieszczeń kieruje się paroma zasadami. Po pierwsze – minimalizm wystroju oraz wyposażenia. Po drugie – prostota form; po trzecie – ergonomiczność. To wszystko sprawia, iż współczesne mieszkania wywołują wrażenie jasnych, przestronnych, uporządkowanych. Dawno już wyszedł z mody zbytek, a rozmieszczone na każdej szafie i komodzie bibeloty od lat drzemią spokojnie w pudłach na strychu.

Nie zastanawiaj się – w poszukiwaniu zajmującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (https://tomiservice.pl/kontakt) w nowe linki. W końcu na pewno wyszukasz coś fajnego.

Dzisiaj rządzą proste, geometryczne kształty jak też wyraziste odcienie. Wyposażenie pokoju dziennego, alkowy czy kuchni nastawione będzie głównie na role praktyczne. Zamiast zastawiać wnętrze bogatymi wazami, obrazkami czy też posążkami, lepiej zakupić meble o schludnym, interesującym wyglądzie. Same w sobie mogą stanowić dekorację pomieszczenia, pozwalając jednocześnie zachować umiar w wyposażeniu.

Właśnie tymi samymi regułami trzeba się kierować wybierając zasłonki do okien. W dostatniej ofercie sklepów wnętrzarskich odkryjemy dużo różnorodnych możliwości, pośród jakich każdy odnajdzie cokolwiek dla siebie. Przede wszystkim obejrzyj tak zwane fotorolety. To relatywna nowość w sprzedaży.

„Foto” oznacza w tym przypadku odwzorowanie na materiale rolety fotografii – rzecz jasna nie jedynie ze zdjęć – lecz jakiejkolwiek grafiki czy też obrazka jaki pragniemy mieć w okiennej wnęce.