Jak wykonać intrygującą świąteczną dekorację? Jakiego typu są szanseco mamy możliwość przygotować

Jeśliiwygospodarujemy krótką przerwę w trakcie przygotowań do świąt, można doskonale spożytkować ten czas, przykładowo kreując stroiki świąteczne na stół wigilijny. Tego typu ozdobą ma szansę być podstawka pod świece. Można ją kupić, możemy także zrobić samodzielnie.

rekomendowane

Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia wykonywana samodzielnie nie będzie tak świetna jak znanych przedsiębiorstw, ale sama praca nad nią da nam mnóstwo śmiechu. Jak się jednak do tego zabierać. Co jest nam potrzebne?

Papier naturalnie, najlepiej barwny, ale może też być scrapbookingowy lub wizytówkowy. Nie obejdziemy się bez kleju, nożyka i nożyczek. Pamiętajmy o taśmie dwustronnej, ołówku oraz o brokacie w kleju. Pod koniec przygotujmy doskonałe dekoracje, dziurkacz gałązki lub listków oraz świeczkę najlepiej na bateryjki, ponieważ jest ona najbezpieczniejsza dla dzieci, a podejrzewamy, że będziesz tworzył taką świeczkę ze swoją pociechą.

Na początek powinniśmy powycinać papier dziurkaczem z falbanką. Jeżeli nie posiadasz takiego sprzętu, to można wycinać same koła. potem co robimy to odrysowujemy kształt naszej świeczki, później zaś wycinamy środek i obklejamy kształt naszej świeczki.

Szczerze zalecam ten artykuł (https://mata-ochronna.pl/pl/p/Mata-ochronna-na-biurko-antyrefleksyjna-40×100/180) wszystkim, którzy bezskutecznie szukają artykułów o podobnej problematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i sprawdź.

W dalszej kolejności kleić trzeba drugie koło, dzięki temu dostajemy podstawek. Teraz nic nam nie pozostało, jak tylko ładnie go udekorować. Przyklejamy więc gałązki lub listki, smarujemy je brokatem w kleju i przyklejamy wybraną dekorację,przykładowo mogą to być drewniane kształty.Tego typu podstawki pod świece będą wspaniałą dekoracją na świątecznym stole, staną się także doskonałym symbolem bożonarodzeniowego czasu. Dla naszych dzieci będzie to wspaniała przygoda, a także nauczenie się nowych umiejętności.

Jeżeli zaś chcemy prawdziwie profesjonalne podstawki, to warto wybrać tego rodzajuprodukt wśród zagwarantowanych poprzez liczne firmy. tego typu akcesoria to gwarancja, że dostajemy doskonale przygotowany produkt, który wspaniale się prezentuje na każdym stole, i to nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale przez czas. Warto więc inwestować w takie podstawki, bo są one świetną dekoracją każdego domu.