Które elementy szaf wnękowych możemy wybrać samodzielnie?

Jeśli mamy relatywnie małe mieszkanie lub po prostu chcemy uzyskać nieco więcej przestrzeni, znakomitym pomysłem byłoby zlecenie wykonania mebli na wymiar.

lofty

Autor: Franke
Źródło: Franke
Mogą to być dla przykładu szafy, jakie zapełniłyby obecne w domu wnęki.
Tego typu szafy wnękowe mogłyby być dostosowane kolorystycznie do będących już w mieszkaniu mebli. Należy pamiętać, że szafy wnękowe oferują bardzo duże możliwości wykorzystania nawet bardzo niewygodnych do zagospodarowania miejsc, np. pod schodami czy skosami lub w narożnikach pomieszczeń. Warto wiedzieć, że można zlecić je w stylu minimalistycznym albo futurystycznym. Chodzi o to, żeby ich forma dobrze nawiązywała do aranżu domu. Poza tym mamy też ogromny wpływ na wewnętrzną strukturę takiej szafy, ponieważ to my decydujemy o liczbie półek, wieszaków czy szuflad. Ogranicza nas jedynie ilość dostępnego miejsca.

Kliknij ten link – ta unikalna witryna (http://www.gormetal.com.pl/kategorie/item/38-obrobka-aluminium) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Zawarte na niej informacje dotyczą pokrewnej tematyki, co wpis, który w tej chwili czytasz.

Korzystnym rozwiązaniem mogłoby być zaprojektowanie półki na rzadko używane rzeczy. Może ona znajdować się zaraz pod sufitem. Otrzymalibyśmy w takiej sytuacji mnóstwo miejsca na codziennie używaną odzież w bardziej wygodnych miejscach.

Fronty takich szaf mogłyby być wykończone aluminiowymi albo stalowymi profilami. Ich układ i kolor także powinien być dostosowany do naszego pomieszczenia. Posiadamy też możliwość wybrać drzwi przesuwne, składane albo standardowe, zatem uchylne.

Jeżeli interesują Cię tego typu szafy wnękowe Wrocław jest miastem, gdzie odnajdziesz profesjonalną firmę, która z przyjemnością zajmie się wykonaniem Twojego projektu. Pamiętaj, że decydując się na tego typu szafy, wybierasz równocześnie najwyższą jakość, której na darmo oczekiwać po meblach sprzedawanych w tradycyjnych sklepach z meblami.