Łazienka niczym salon

łazienka
Łazienka doczekała się w końcu równouprawnienia. Aktualnie przypomina pokój. Jest być w niej miło jak w salonie i urokliwie jak w sypialni. A całkiem niedawno było to wąskie pomieszczenie wyłożone kafelkami. Zawsze z białą ceramiką. Takie banalne pomieszczenia to dziś przeszłość. Dziś, przyszła pora na pokoje kąpielowe. Do takiej łazienki trafiają meble przeznaczone do salonu lub przypominające te z salonu.

nowoczesna łazienka
Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
Tapicerowane szezlongi, oryginalne komody sugerują, iż łazienka (inne wątki tutaj) służy nie tylko do kąpieli, ale i załapania chwili oddechu po męczącym dniu. Jaką umywalkę wybrać aby było ładnie? E-sklepy oferują nam szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego coś dobrego: zakochani mają pokaźną umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę niczym kropla wody, zwolennicy minimalizmu betonowe korytka, a wierni klasyce toaletową komodę. Na niecierpliwych czeka też gotowy zestaw szafka z umywalką. W ten sposób trudno o stylistyczne potknięcia (obejrzyj – szafki podumywalkowe.

Pierwsze skrzypce w takiej łazience powinna grać stylowa wanna i obszerna kabina prysznicowa. Wanna, dobrze gdy jest wolno stojąca, druga – cała szklana. O zaletach kabin prysznicowych każdy z nas wie, ale doceniamy je szczególnie o poranku, gdy szybki prysznic budzi nas i ładuje pozytywną energią na resztę dnia. To wspaniałe uzupełnienie wnętrza łazienki oraz cały czas cieszące się powodzeniem rozwiązanie, zajmujące niewielką przestrzeń. Łazienka to miejsce w którym komfort cieplny jest szczególnie istotny.

Popularnym, sprawdzonym rozwiązaniem jest typowa drabinka, jednak rynek ma obecnie do zaoferowania znacznie ciekawszy asortyment. W konsekwencji użytkownicy podejmują odważniejsze decyzje i nabywają efektowne grzejniki dekoracyjne, np. . Może służyć jako ściana działowa, suszarka do ręczników a przede wszystkim oryginalny grzejnik dekoracyjny (polecamy też ). Wszak łazienka (dodatkowe informacje) powinna być najlepiej ogrzanym pomieszczeniem w domu, toteż funkcjonalny grzejnik o odpowiedniej wydajności cieplnej jest szczególnie ważny. W tak stylowo urządzonej łazience, w otoczeniu ulubionych kolorów oraz aromatycznych świec poczujemy się wyjątkowo, niczym w najbardziej luksusowym Spa.