Masz w domu ściany z kamieniem? Żaden problem! Z naszymi radami będziesz miała stylowe mieszkanie!

Uważasz za stylowe pomieszczenia ze ścianą z cegły lub kamienne ściany? Aranżacje z ceglaną ścianą wyglądają niezwykle interesująco. Wyposarzenie takich pomieszczeń znalazłam pod linkiem.

Jest kilka sposobów na wykorzystanie opcji, które pozwalają na urządzenie wnętrza, w którym jedna ze ścian zostawiamy w stanie surowym – bez tynku. Ścianę mamy możliwość pozostawić w kolorze ceglanym – w takim przypadku tylko dobieramy pasującą fugę w odcieniu pasującym do reszty pomieszczenia.

ciekawe wnętrza

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsza może być intensywnie kontrastująca, jasna – wtedy będzie ciekawie wyglądać w połączeniu z czerwienią cegieł. Wiadomo, możemy również stawiać na tylko odrobinę ciemniejszą od cegieł (ściany z kamienia – zobacz), np. ciemnobrązową. Jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak cegły są podniszczone i nie są ładne, można je po prostu pomalować tą samą farbą co pozostałe ściany, albo kontrastowo trochę inaczej – np. ciemniejszą, bądź jasną farbą. Uzyskamy tym samym bardzo ciekawy efekt dodatkowej fraktury.

Innym konceptem na urozmaicenie wykończeniówki lokalu biurowego są kamienne ściany. RewelacyjnieIInteresująco będą pasować do salonu, albo klatki schodowej. Dodadzą wnętrzu charakteru i pazura. Najciekawiej będzie prezentować się zestawiona ze stonowaną kolorystyką pomieszczenia – szarościami, beżami.

Świetnie będzie się prezentować okraszona pojedynczym dodatkiem, np. dużym, prostym obrazem. Możemy także stawiać na wielką, piękną fotografię.

Jak myślisz? Czy opisywany temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w odnośnik oraz zbadaj praktyczne informacje – wciągną Cię totalnie.

Modne są także wielkoformatowe zdjęcia – możemy sprawić je sobie samemu. Rewelacyjnie wygląda przede wszystkim trawertyn. Jest to wprawdzie cenowa – ale rewelacyjnie sprawdza się w wielu wnętrzach, łącznie z łazienką i kuchnią. Więcej sprawdź na blogu .