Meble rodzaju Samba – czym konkretnie się charakteryzują i do jakiego pomieszczenia ona pasują?

Meble systemowe, to odmiana mebli, które to posiadają już określony komplet elementów. Taki system umożliwia nam zakup ich wszystkich lub tylko pojedynczych sztuk – dobrze jest mieć świadomość, iż te konkretne komplety występują w różnych kolorystykach, które bywają w pełni adekwatne do konkretnego systemu.

Nas dziś będzie ciekawił jedynie pojedynczy tego typu system nazywany Samba, który ukazuje się w sześciu kolorach.

plastikowa butelka

Autor: David Goehring
Źródło: flickr.com
Systemowe meble samba, jest to kolekcja mebli przeznaczonych ponad wszystko do takiego typu pomieszczeń jakich jak salon czy też pokój dzienny. Owa kolekcja poza napomkniętą w temacie bardzo różną kolorystyką, wyszczególnia się również bardzo łatwymi, metalowymi okuciami a także wręcz ponadczasowym stylem, który pasuje do wielu pomieszczań napomkniętych rodzajów. Sam komplet mebli samba składa się tak naprawdę z paru elementów, którymi są: niski i dosyć szeroki stolik typu RTV, idealnie komponująca się wraz z nim komoda typu 1D S3, a także niska komoda posiadająca oznaczenie 2D2SZ S5.

Nie czekaj! Zachęcamy – kliknij (http://smartvent.pl/smartbox/smartbox-h/) w link i czytaj do woli. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie wiele ciekawych postów.

W jej podstawowym uposażeniu owego systemu znajdziemy również prostą, ścienną półkę oraz dosyć mocno efektowną i bardzo pojemną półkę wiszącą, wraz z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Dobrze jest wiedzieć, iż do kompletu mamy możliwość również zakupić szafę dwudrzwiowa, oraz wysoki regał.

Każdy z napomkniętych elementów uposażenia, ma swój osobisty „przedział”, dotyczący samej ilości półek, czy sposobu ich „zakrywania”, czyli rodzaju drzwiczek, które to mają możliwość po zasłaniać je kompletnie albo eksponować zza zrobionej ze szkła nawierzchni, a nawet nie zasłaniać ich wcale, albowiem przy danych półkach może ich w ogóle nie być. W uzależnieniu od samej ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od kilku setek aż do powyżej jednego tysiąca złotych.