Mieć w taki sposób umeblowane lokum aby zachwycało gości to trudna sztuka. Niekoniecznie można to osiągnąć bogatym wyposażeniem, bo najważniejsza jest tutaj kreatywność.

Nawet najdroższe i najbardziej supernowoczesne sprzęty nie pomogą, jeśli urządzimy mieszkanie bez wyczucia gustu. Co prawda może ono budzić podziw, lecz wyłącznie tym, że jest niebywale nowoczesne i nic ponadto, a podziw może budzić tylko kosztowność całego przedsięwzięcia. Niepowtarzalny klimat i charakter każdemu pomieszczeniu nie dodaje bowiem drogi sprzęt czy meble, lecz przemyślane dobranie elementów upiększających, co stworzy spójną całość całego wnętrza.

nowoczesna aranżacja wnętrza

Autor: slemon810
Źródło: http://www.flickr.com
Niebywałą furorę wśród osób z artystycznym pazurem, choć to jasne nie jedynie tworzą aktualnie dekory ścienne (moi znajomi kupili takie dekory ścienne). Jest to może u nas jeszcze nowość, ale powoli i pomalutku podbijają nasz rynek i na pewno będą wzbudzać wielkie zainteresowanie. Cóż to takiego? Napomknięte dekory ścienne to płytki ceramiczne, ale nie takie powszechne z masowej produkcji, tylko kafelki artystyczne ręcznie malowane. Ich uniwersalność wykorzystania budzi zachwyt, dlatego duża liczba osób decyduje się na ich użycie w swoich mieszkaniach, dzięki czemu nadają im niespotykany charakter. Wspaniałe jest to, że kafelki artystyczne mogą być użyte w najbardziej szalony sposób, jaki przyjdzie nam na myśl . Może to być pocztówka z poprzednich wakacji, namalowana na jednej kafli lub kilku, dzięki czemu stworzy coś na miarę pamiątkowego obrazka, można z pojedynczych elementów zamówić nową ramkę we wzory, które nam odpowiadają. Numerem jeden pośród konsumentów są obecnie dekory ścienne do kuchni czy łazienki 3d. To różnego rodzaju nie tylko obramowania do luster ale też motywy z lubianych miejsc, czy w oryginalny sposób użyte kafelki artystyczne.

stylowy wystrój

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystane w wymyślony przez nas sposób tworzą wyjątkowy klimat i nadają mu świeży charakter. Efekt jest wprost zadziwiający, a konsumenci coraz częściej rozbudzają własną wyobraźnie i tworzą takie ozdoby , jakich można im zazdrościć. Wszystkie dekory ścienne jak i kafelki artystyczne wytworzone na zamówienie to nic innego jak wydobycie z samego środka nas naszych myśli, wspomnień i marzeń (kupiłam kafelki artystyczne). Wchodząc do łazienki możemy poczuć się dzięki temu jak na ostatniej wycieczce w Paryżu lub również oglądać każdorazowo zachód słońca z nad morza. Wszystko to jest w zasięgu ręki, należy więc wdrożyć swój pomysł i poczuć się w swoim własnym domumieszkaniu jak w bajce.