Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Projektanci mieszkań z powodzeniem wprowadzili modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama zastanawiam się nadpozostawieniem kawałka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami prezentują się bardzo ciekawie i wcale nie stanowią ponurych nor.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni

Autor: Urbane Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Taka moda stosunkowo niedawno przeniesiona została także do Polski. Mi – szczerze pisząc – bardzo podobają takie ciemne, czarne pokoje z barwnymi, bardzo mocnymi meblami. Rewelacyjne pomysły na wnętrze z czarnymi ścianami znalazłam u internautki Lovingit, w jednym z jej artykułów: . Szczególnie spodobało mi się pierwsze wnętrze pokazane przez autorkę wpisu, rewelacyjnie ukazujące, że czarne wnętrze niekoniecznie musi być bure i ponure! Ważną rolę mają drobnostki. To one kreują ostateczny wygląd pomieszczenia. Wiele osób stosuje najbardziej klasyczne z możliwych kompozycji barwnych – czerni i bieli. W takim przypadku czarne ściany w mieszkaniu są pojedyncze w każdym z pokoi.

Mamy dla Ciebie ciekawy wpis (http://www.dekoracyjneskory.pl/36-dywany-skora-bydleca) – tam wyszukasz ogrom interesujących artykułów i postów. Nie ociągaj się tylko wejdź!

Tak samo świetnie będzie wyglądało złączenie czerni z gradientami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Najlepsze są dla mnie wyposażenia z rewelacyjnymi tapetami, albo naklejkami ściennymi. Wprowadzają do pomieszczenia rewelacyjny, specyficzny klimat. Wybór kolorystyczny, oraz cenowy jest doprawdy ogromny.

Jeżeli mamy ambicje by wnętrza z ciemnymi ścianami miały charakter bardziej oficjalny, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. W ten sposób możemy wykonać biuro – zabudowy szklane albo domową bibliotekę. Idealnie będzie się to klarować także w różnych firmowych biurach.