Najistotniejsze wartości technologii ledowego

Najistotniejszą zaletą technologii LED jest jej ogromna energooszczędność. W porównaniu z powszechnie wykorzystywanymi źródłami światła, fabryczne lampy LED zezwalają oszczędzić ponad połowę zużywanej do tego czasu energii.
Czas eksploatacji oświetlenia tego typu jest wielokrotnie dłuższy niż lamp sodowych, czy rtęciowych, przez co ich wymiany dokonuje się znacznie rzadziej.
Panel LED to oświetlenie odróżniające się wzornictwem, także sposobem świecenia.

producent wyrobów z drewna te pasują do sufitów podwieszanych w mieszkaniach, gabinetach, a także do mebli. Panele różnią się od siebie średnicami i konfiguracjami. Oprawa i panel LED emituje również śladowe ilości ciepła, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla sufitów podwieszanych, oraz sprzętów. W pewnych gatunkach opraw i paneli LED zastosowano technologię oddzielenia zasilania od źródła światła. Zezwala to jeszcze bardziej przedłużyć żywotność wyrobu.
nowoczesne

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy coraz częściej decydują się na oświetlenie przemysłowe led przez wzgląd na oszczędności, jakie wynikają z ich użycia. Trwałość diod LED w związku z ich trwałością na wstrząsy, a nawet uderzenia zezwala zaoszczędzić na ich serwisowaniu, jakiego wydatek często przewyższa wartość zamienionych detali.

Oprawa hermetyczna led przystosowana jest do pracy w uciążliwych warunkach środowiskowych, o zwiększonym stopniu zapylenia i wilgotności.
Oprawy takiego gatunku zdołają stanowić również oświetlenie obiektów zewnętrznych takich jak parkingi wielopoziomowe, wiaty składowe i inne zewnętrzne obszary zadaszone. Obudowę hermetyczną charakteryzuje zdolność do pełnego powstrzymania cieczy jak i gazów.