Nieduży procent rodaków ma w domach prywatny basen — czas jednak zmienić te niekorzystne dane

Z reguły rzadko kto w w kraju nad Wisłą decyduje się na budowę własnego basenu. Myślimy, że raczej jest to pozbawione sensu, gdyż w Polsce przez większą część roku jest zbyt chłodno na pływanie.
Jeżeli myślimy, że to, na co jesteśmy sobie w stanie pozwolić, to dziura w ziemi, która przez 6-8 miesięcy w roku będzie wypełniona liśćmi i śniegiem, to jesteśmy w błędzie.

projekt basenu

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Współczesne ekipy, które robią projekt basenu, zwykle koncentrują się na tym, by był on nierozłączną częścią domu. Wobec tego tak istotne wydaje się być to, żeby powiedzieć, że chcemy mieć basen jeszcze w fazie tworzenia projektu całego budynku. Jeżeli nabyliśmy działkę i mamy sporo pieniędzy, to zwykle pragniemy mieć dom, który będzie spełniał wszelkie nasze wymagania. Chcemy czegoś z klasą i na światowym poziomie. Dlatego możemy pozwolić sobie na to, aby mieć w domu małą salę kinową, siłownię albo nawet basen. Po prostu powinniśmy powiedzieć architektom, że takie są nasze marzenia. Oczywiście basen będzie dość drogą inwestycją.

Kliknij ten odnośnik, a potem zdobądź więcej szczegółów (https://www.lukadimeble.com/produkty) dotyczących rozważanej w tym serwisie treści. Otrzymasz wtedy większą wiedzę.

Jednak da nam do końca życia możliwość pływania o każdej porze dnia i nocy bez potrzeby wychodzenia z domu. Jeżeli zechcemy, to basen będzie mógł mieć nawet 17 lub 25 metrów długości. Do nas będzie należała również decyzja, czy chcemy, aby ściany były przeszklone. Da to poczucie przestrzeni i zapewni nam piękne widoki na ogród.

Dodatkowo możemy sobie zażyczyć, aby basen był podświetlany od strony dna kolorowymi lampkami. Wtedy woda będzie prezentować się kosmicznie.