Niepowtarzalne elementy aranżacji wnętrz do każdego pomieszczenia.

Gdy wykończymy już nasze urocze mieszkanie przychodzi czas na jego dekorowanie. Jeżeli nie jesteśmy przekonani co do własnych możliwości aranżowania wnętrz, możemy zdać się na porady popularnych blogerów, przeglądać foldery promocyjne sklepów z ozdobami lub zatrudnić kogoś, kto podpowie nam, co będzie pasować do naszych wnętrz i wybierze się razem z nami na zakupy (albo zorganizuje je za nas).

lampa wisząca

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
We wnętrzach dużych, które potrzebują elementów lekkich, świetnie sprawdzą się większe kwiaty. Nie tylko oczyszczą powietrze we wnętrzu, lecz też ożywią je. Duże rośliny w doniczkach pasujących kolorystycznie do wnętrza i innych osłonek można ustawić na podstawkach na kółkach – pomysł i praktyczny, i wygodny, ponieważ kwiat może zostać przestawiona w kilka chwil. Idealną ozdobą wnętrza może być lampa. Jeżeli mamy miejsce, ustawmy lampę stojącą. Jeśli pomieszczenie jest skromnie urządzone, postawmy na silny akcent pod sufitem, na przykład lampy Foscarini lub kryształowy żyrandol.

Żeby utrzymać ład, ale równocześnie nie stwarzać pozoru pustego, smutnego mieszkania, ustawmy w okolicy stolika kawowego ciekawe kosze na gazety. Teraz możemy dokonywać wyboru pomiędzy znaną wikliną, rattanem, koszami materiałowymi czy koszami z plastiku. Niecodzienne kształty czy barwy pozwolą wybrać ładny koszyk dopasowany niemalże do każdego pomieszczenia. Jako kosze na gazety możemy wykorzystać również… pufy albo niskie drabinki – więcej tutaj.

To propozycje całkiem niecodzienne, lecz na pewno wpiszą się w nowoczesne wnętrza.

Jeśli szukasz podobnych materiałów na przedstawiany wątek, to kliknij tutaj – ta polecana treść (https://dekoracyjneskory.pl/35-skory-krowy-kolumbijskie) publikuje pokrewne treści!

Jeżeli nasze ściany są puste, powieśmy na nich to, co będzie się dobrze komponowało z całym wnętrzem. Na ścianach ładnie wyglądają zegary i obrazy oraz fotografie w ramach, ale w ostatnim czasie modne stały się także nalepki na ściany (cytaty, grafiki) i fototapety.

Zegarek czy serię obrazów łatwo przewiesić, kiedy nam się opatrzą, z fototapetą jest nieco trudniej, dlatego należy głęboko przemyśleć jej zakupienie – kolory, wielkość i umiejscowienie. Czy to lampy Foscarini, czy naklejki na ściany – zdecydujmy się na takie ozdoby, jakie będą bliskie charakterowi naszego gniazdka i pięknie wpiszą się we współczesne trendy.