Pomysły na wnętrze z meblami z palet.

Szukasz pomysłu na niedrogie zaaranżowanie mieszkania które wynajmujesz? Fajnym pomysłem jest wnętrze z meblami z palet. Będzie podobać się głównie młodym ludziom z artystycznym usposobieniem.

Mieszkanie studenckie

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Opcje na meble z palet dają nieskończone pomysły szukania niespotykanych wyposażeń wnętrza.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz inne informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam belbazaar.pl/, odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Pomyśl – masz możliwość tym sposobem wykonać również łóżko! Wystarczy, że w markecie meblarskim zakupisz miękki materac. W zależności od kwestii, czy jest on dla jednej, czy dla dwóch osób dobierasz ilość palet na dół. Idealną wysokością łóżka będzie taka, że gdy na nim usiądziemy nasza noga utworzy kąt prosty. Będzie wtedy łóżko bardzo wygodne nawet, kiedy będzie służyło jedynie do siedzenia. Mamy możliwość z powodzeniem zaaranżować z nich również komplet wypoczynkowy, na którym siądziemy wraz z gośćmi. Wystarczy z 3 palet wykonać fotel – dwie powinny być na dole, a trzecia za oparcie. Pozostaje położyć nań wielką poduchę, już posiadamy fotel. Trochę ciekawych pomysłów odnajdziesz na stronie .

Zanim jednak zabierzemy się za robienie mebli z palet, musimy je odczyścić, wygładzić papierem ściernym i zaimpregnować drewno. Unikniesz tym sposobem szybkiego brudzenia się drewna, a również paskudnego wbijania się igieł w nasze ciało. Palety możemy oczywiście pozostawić w normalnym kolorze drewna, a możemy również zamalować niektóre jej elementy w intensywne odcienie. Nadamy w ten sposób wnętrzu energii i poweru. Dokładnie obmyślmy jednak to, jakie odcienie nadamy deskom – powinno się to idealnie łączyć z kolorem ścian i pozostałymi meblami, albo gadżetami. Wtedy zyskamy rewelacyjne, klimatyczne pomieszczenie.