Posiadasz malutkie dom? Zobacz jak je zmienić.

Moja kawalerka to niespełna 25 metrów kwadratowych. Na tej niewielkiej powierzchni mam urządzoną niewielką kuchnię, łazienkę i salon, w którym wygospodarowałam miejsce na jadalnię. Lokum jest bardzo przytulne, wygodne dla jednej osoby. Kiedy zastanawiałam się nad kupnem mieszkania pomyślałam, że powinna być to właśnie taka maleńka kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania

Autor: Kirstie
Źródło: http://www.flickr.com
Jako, że nie posiadam prawa jazdy, zależało mi także na tym, by była zlokalizowana w bloku niedaleko centrum Rzeszowa. Dziwicie się? Wiem, że dużo ludzi stara się kupować mieszkania na uboczu. Dla mnie takie umiejscowienie lokalu to rewelacja. Mam pod ręką mały bazarek, kilka sklepów, w tym hipermarket, a na rynek dochodzę w 15 minut. Minusem może być wzmożony ruch samochodowy, bo mój blok położony jest zaraz przy jednej z głównych arterii miasta. Czasami odczuwam brak osobnego pokoju do zrobienia biura albo sypialni. Może kiedyś pomyślę kupnie większego lokum – jak zaaranżowac małe mieszkanie.

Mój mały salon z jadalnią mieści kilka osób – wystrój salonu, przez co bez problemu mogę zrobić małe party! Urządzony jest w jasnych kolorach wiosny. Panele i meblościanka są w odcieniu olchy miodowej, ściany zamalowałam na dwa kolory – żółty i pastelowej zieleni. Do tego kupiłam woalowe firanki – białą i intensywnie pomarańczową, która jest zasłoną.

W rogu pokoju jest moje miejsce pracy – niewielkie biurko z laptopem i narzędziami biurowymi do pracy. Rozkładana sofa (zobacz też: furninova sofa) pozwala mi zamienić pokój wieczorem w sypialnię. Okrągły stół z dwoma krzesłami tworzy jadalnię. Czego więcej potrzeba przebojowej singielce działającej na własny rachunek? Kota, albo królika. Uszatek lada chwila będzie razem ze mną!