Projektant schodów

Jeśli mamy dom, albo mieszkanie wielopoziomowe częścią wystroju wnętrza muszą być schody. Obowiązkowo powinny pasować do wnętrza, do stylu budynku czy mieszkania. W nowoczesnym wnętrzu nie możemy zainstalować rzeźbionych, ciężkich schodów pokrytych dywanem, z ozdobną balustradą. Całkowicie zdominują wnętrze i choćbyśmy umieścili w mieszkaniu najbardziej wyszukane sprzęty – i tak widać będzie tylko schody.

Moda na minimalizm

Zanim złożymy zamówienie powinniśmy”dobrze jest zaprosić do mieszkania projektanta schodów. Na pewno poradzi nam i pomoże w wyborze. Ostatnimi czasy szczególnie popularne stały się schody dywanowe projekt SD. W minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach wyglądają naprawdę fantastycznie. Takie schody wyglądają jak zawieszone w powietrzu, mają niezwykle lekką konstrukcję, a są wytrzymałe tak samo jak zwykłe schody. Do nich można dobrać balustradę z hartowanego szkła albo metalową.

Inną świetną propozycją do minimalistycznych mieszkań są schody metalowe projekt SD. W małych mieszkaniach doskonale sprawdzą się kręcone. One również mają lekką konstrukcję i nie zdominują niedużej przestrzeni.

Jeśli zainteresował Cię opisywany tekst, to odnośnik do www (filtrynakran.pl/pl/c/BUTELKI-ZE-SZKLA/28) zaprowadzi Cię do podobnych materiałów. Nie ociągaj się tylko kliknij tutaj!

schody

Autor: Yaffa Phillips
Źródło: http://www.flickr.com

Jak szukać projektanta schodów

Warto znaleźć dobrego projektanta schodów. W każdej większej miejscowości na pewno jest ktoś godny polecenia. Można oczywiście znaleźć go w internecie wpisując w wyszukiwarkę właściwe hasło, na przykład „schody Bydgoszcz”. Zanim zaczniemy współpracę, dobrze jest obejrzeć już wykonane projekty, zapoznać się z opiniami poprzednich klientów. Godny zaufania projektant bez wahania odpowie na wszelkie nasze pytania, szczegółowo wyceni pracę.

Schody zazwyczaj wybiera się na długie lata. Wymiana ich jest kosztowna, więc dajmy sobie czas na decyzję, zastanówmy się czy wygląd naszego mieszkania będziemy chcieli całkowicie zmienić za jakiś czas. Jeżeli tak, dobrze jest wybrać schody jak najbardziej neutralne, takie które nie dominują wnętrza i będą pasowały do innego wystroju mieszkania. Należy również wybrać takie schody, w których będziemy mogli przy małym nakładzie środków wprowadzić niewielkie zmiany. Pomalowanie schodów na inny kolor powinno być możliwe.