PrzenieśIZabierzIStwórz klimatInastrójIatmosferę z lizbońskiejIportugalskiej uliczkiIdróżkiIścieżki do swojego domuImieszkaniaImiejsca

Rezultat światła, które przychodzi z mroku adoruje chyba każdy więc może trzeba przyjrzeć pomysłom, za sprawą których możemy pofiglować z klimatem w swoich pomieszczeniach.

Za pomocą światła możesz zbudować koloryt o jakim tylko fantazjujesz i wcale nie musisz posiadać idealnego mieszkania. Gdy na przykład uwielbiasz małe zaułki, delikatnie rozświetlone latarniami zawieszonymi na murach, to dobierz do swojego korytarza choćby kinkiet retro (), który będzie przywoływał latarnię z Portugalii czy z Paryża. Kinkiet uwydatni boczne światło do ciemnego przedpokoju, a zamocowany na murze z tapetą imitującą mur stworzy nastrój uliczki. Gdy jest szansę to warto odsłonić mur do czystej cegły, a odpowiedni kinkiet retro przypomni wieczór kiedy wędrowałeś zrelaksowany małymi uliczkami twojego ukochanego miejsca.

Lampa wisząca do biura Paramo chrom

Autor: APD Market
Źródło: http://www.apdmarket.pl

Doskonały nastrój świetlny możesz stworzyć też w ogrodzie lub na tarasie. Dopasuj kinkiety ogrodowe, które oferowane są w niezwykłych wzorach, projektowane są także na lampki naftowe, albo bywają skromnie ozdobione gładką płytką miedzianą i świecą w dwie części. Pomyśl jaki klimat usprawnią ci zaprojektować kinkiety ogrodowe.

Granie oświetleniem to nie lada przyjemność. Wiszące lampy możesz posiadać w wielu korytarzach, ich delikatny blask da ci odpocząć i pobujać w obłokach. Najtrudniej jest dopasować odpowiednią lampę do łazienki, bo nie często chcemy aby lampion rzucał się od razu w oczy. Pomocnym rozwiązaniem może okazać się plafon łazienkowy, który zamocowany na suficie nie od razu będzie widoczny, a również da wyraziste oświetlenie. W toalecie oprócz wyraźnego światła lubimy również się odprężyć więc prócz mocnej lampy lampy do dezynfekcji pomieszczeń na suficie, możesz przykładowo przy lusterku zawiesić wyszukany kinkiet retro, może w prostym modelu? W czasie toalety zapewnisz sobie intymną atmosferę, a każdego dnia jasne oświetlenie da ci plafon łazienkowy.
Zastanów się, który nastrój pragniesz przynieść do swojego wnętrza i zbuduj go za pomocą dopasowanego światła.