Tag Archive: rodzice

rodzice

Na jakie wydatki zmuszeni są nastawić się opiekunowie paromiesięcznych niemowląt, czteroletnich maluchów, a także sześciolatków

rodzice z dzieckiem
Koszty, jakie ponoszą rodzice w związku z wychowaniem dzieci sięgają niebotycznych sum. Od momentu narodzin do czasu ukończenia nauki, a czasem nawet dłużej – po podliczeniu wychodzi ponad dwa dziesięciolecia. Choć kupno wyprawki dla dziecka jest związane ze sporymi wydatkami, to jednak kiedy pociecha idzie do przedszkola czy później technikum, to dopiero wtedy te wydatki niepomiernie wzrastają. Opiekunowie, aby zaoszczędzić, nabywają używane rzeczy lub biorą ubranka od kuzynów. Tak czy siak wydatki są jednak nieuniknione.

Gdy powiększa się rodzina…

images
Powiększenie się rodziny to z pewnością jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej osoby. To okres wręcz magiczny. W zasadzie od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy na nowo ścisłe relacje z bliskimi. Jest to także okres niełatwy dla świeżo upieczonych rodziców. I nie ma znaczenia czy to ich pierwsze dziecko czy może kolejne. By bez przeszkód cieszyć się tym wydarzeniem należy przed urodzeniem się nowego członka rodziny przygotować dom, a w szczególności pokój dla noworodka.