Spróbuj przystroić dom samodzielnie

Ozdoby do domu to zwykle typowe zbieracze kurzu. Dostajemy ich mnóstwo na różne święta. Każdy ma pełno tego rodzaju dekoracji pochowanych w szufladach i na strychu bo nie ma opcji, by je wszystkie zmieścić na pułkach w salonie czy kuchni.

Co więcej, takie ozdoby na nieszczęście ostatecznie się nudza. To prawda, ze są

dekoracje

Autor: home&you
Źródło: home&you

piękne, ale kupowane ozdoby czasem są do siebie zbliżone wyglądem. Do tego, jaka to przyjemność postawić na pułce produkt zrobiony przez kogoś? A tym bardziej fabryczny produkt robiony przez taśmy i chwytaki lub składany przez chińskich robotników.

Pod tym linkiem znajduje się podobna strona prezentująca taką sprawę. Sprawdź także podobny świeży wpis (https://www.pademeble.pl/333-meble-vero) na taki temat. On też jest warty poznania.

Czy nie lepszą opcją byłobu zrobić dekoracje własnoręcznie? To dopiero rzeczywista satysfakcja.

Ręcznie robone dekoracje nie muszą być trudne do wykonania – zobacz przykłady. Wręcz przeciwnie, duża liczba z nich potrzebuje tylko nieco zaangażowania i czasu. Doskonałe ozdoby można wykonać choćby i z normalnego papieru czy też bibuły – nawet się nie spodziewasz jakie arcydzieła potrafią wykonać mistrzowie w tej sztuce. Być może odkryjesz to, jeżeli będziesz nieco przeszukiwać Internet.

Najlepiej skoncentruj się na pojęciu DIY, bo zwykle akurat w ten sposób określa się rękodzieła – n.p. dizajnerski notatnik DIY. DIY oznacza do it yourself, a więc zrób to sam. Oczywiście pod frazą w języku polskim także znajdziesz wiele ciekawych pomysłów. I inspiracji –

dekoracje

Autor: home&you
Źródło: home&you

bo to właśnie muza odgrywa kluczową rolę. Kiedy naprawdę chcesz udekorować mieszkanie w piękny sposób, to niczym McGyver jesteś w stanie wykonać coś z niczego.

A jeżeli jednak wolisz skupić się na gotowych przepisach, to doskonałym wyjściem jest na start wypróbowanie coraz popularniejszej wikliny z papieru. To metoda wyrabiania pięknych dekoracji z papieru, przetworzonego w domu tak, że przypomina wiklinę.