Subtelne farby do twojego domu

Jeżeli pragniesz mieć jasne wnętrze wypełnione promieniami słońca koniecznie zrób ściany w kolorze écru. Kremowy, czy jeżeli kto woli, śmietankowy kolor ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie przytulniejsze.

kolory we wnętrzu

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Największym atutem kremowych ścian jest spora uniwersalność i ponadczasowość tego koloru.

Prezentowany wątek Cię interesuje? Więc odsyłam tu (https://www.el-instal.com.pl/), gdyż znajdziesz tutaj ciekawe informacje na omawiane zagadnienie, które godne są uwagi.

Zapewniamy, że nie jest on tylko chwilową modą, jego popularność trwa już dość długo. Możemy dobrać do niego podłogę, jej kolor i dodatki w niemal każdym odcieniu. Bo wszystkie będą pasować! Wiadomo, że trzeba zachować rozsądek, bo jeśli zrobimy kolorowy miszmasz, wprowadzi on chaos do przestrzeni. Écru będzie dobrze wyglądać w prawie wszystkich pomieszczeniach mieszkania: salonie, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. Zależnie, jaki wybierzemy odcień i przedmioty, albo meble da on albo ciepłą przestrzeń, albo chłodniejszą.
Poszukując najlepszego dla nas odcienia kremowego, który akurat zagości na naszych ścianach trzeba spojrzeć na to, jakie moduły meblowe mamy w planie dać do pomieszczenia oraz w jakim klimacie mamy marzenie je wyposażyć (kliknij w link). Ciemniejszy odcień, taki bardziej wpadający w żółty da efekt, że pomieszczenie zrobi się dość jasne i miłe, a gdy dodamy do ścian kolorowe dodatki, sprawimy, że będzie w nim ciagle lato.

Poszukując pomysłów do aranżacji kuchni bądź pokoju dziennego można spojrzeć na stronę więcej na lovingit.pl na której blogerka przedstawia kilkanaście słodkich, waniliowych aranżacji. Jej kojarzy się ten odcień przede wszystkim ze słodkościami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Przez to jest ryzyko zwiększonego apetytu na słodkości  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!