Suszarki basenowe potrzebnym elementem w wyposażeniu toalet publicznych

Suszenie włosów to niezmiernie ważna czynność dla stosownej ich pielęgnacji oraz uniknięcia chorób. Rodzice uczęszczający z dziećmi na basen rzadko kiedy puszczą po zajęciach swe pociechy na dwór z mokrą głową, nie spotykamy się właściwie z takimi sytuacjami. Na pływaniach to podstawa, aby suszarki basenowe były czynne do użytku społecznego.

na basenie

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Idąc na basen, pakujemy strój kąpielowy, okularki do pływania, klapki, ręcznik a także czepek. Nie pamięta się w większości wypadków o tym, że wypada spakować jeszcze suszarkę, jako że jest ona masywna a nieraz wręcz nie zmieścimy jej do małej torebki.

Niektóre obiekty sportowe zakazują także podłączania swoich prywatnych urządzeń elektrycznych do gniazdek, wobec tego używanie prywatnej suszarki byłoby naginaniem regulaminów i moglibyśmy zostać nawet wyproszeni z obiektu. Suszarki basenowe są pewne w użyciu, są zwłaszcza odporne na działanie czynników niebezpiecznych, w tym przypadku mamy na względzie głównie wodę – więcej w temacie suszarek: elektryczna suszarka Impeco.

prysznic przed basenem

Autor: travelingnorthagency
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dostanie się ona do domowego wyposażenia, może nieraz dojść do katastrofy, czego oczywiście nie chcemy. Takie suszarki nie są aplikowane jednak tylko na basenach, lecz podobnie w punktach, gdzie istnieje okazja skorzystania z aktywności fizycznej i dobrego zadbania o higienę, np. hale sportowe, siłownie, obiekty SPA.

Fachowe suszarki to te, które są w jakimś stopniu odporne na wilgoć i dodatkowo są przyjazne w wykorzystaniu. Te basenowe są energooszczędne, przy użyciu ich przez kilkaset osób dziennie zdołają przyczynić się do oszczędzenia mnóstwa funduszy na energii elektrycznej. Są także proste w wykorzystaniu, gdyż po podniesieniu rurki z obudowy włączają się samoistnie, oraz stolik rtv dębowy po odłożeniu jej, wyłączają się. Ogromną zaletą jest to, że mają długą żywotność, wskutek tego będą nam usługiwać przez długi czas. Pionierscy producenci, którzy wytwarzają suszarki basenowe to Makoinstal, Faneco oraz Impeco. Ich wartość waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Wytrzymałość na korozję i wilgoć to zalety suszarek basenowych zapewniające nam wygodę i bezpieczeństwo w wykorzystaniu. Niektóre modele zawierają także regulację temperatury, więc użytkownik może dostosować do swoich potrzeb. Są łatwe w montażu i nie zajmują dużo miejsca, więc nawet najdrobniejsza toaleta publiczna może je pomieścić.