Świetny pomysł na intrygujące mieszkanie

Relaks… nadszedł moment wypoczynku, opalania się w słońcu, wymarzonego wolnego. Przygotujmy się do tego czasu optymalnie. Pomocny będzie w tym kupno wiszącego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

krzesła

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu na absolutnym topie są wiszące fotele w przeróżnych kształtach. Zdecydowanie najpopularniejsze są w kształcie jaja. Można je podwiesić na suficie, często także mają dostawianą podstawę. Przypomina ona tą na ozdobne, wielkie bańki które przyozdabiają nasz dom w czasie świąt Bożego Narodzenia. W ten sposób unikniemy robiania dziury w suficie, poszukiwań dużego, silnego haka. Możemy taki fotel umiejscowić zarówno wewnątrz domu, czy mieszkania, jak i na balkonie.

Jeśli przypadły Ci do gustu zagadnienia tego opisu, to do zweryfikowania jest również następna witryna, gdzie odkryjesz wiele detali na ten temat.

Posiadacze ogrodu mogą powiesić pośród drzew hamak, w którym z błogością zdrzemniesz się albo poczytasz książkę. Hamak, bądź fotel możesz kupić praktycznie w wielu kolorach. Radzimy skomponować do jego koloru jeszcze miękki, przyjemny pled, którym przykryjemy się w razie chłodniejszego dnia albo wieczoru. Połóżmy nań także kolorowe jaśki, które sprawią, że będzie nam wygodniej.
Co ciekawe hamak jest także idealnym miejscem do relaksu w środku domu. Szczególnie pasuje do aranżacji strychów oraz domowych bibliotek. Udowadnia to w ciekawy sposób bloggerka lou, podając na swoim blogu kilka oryginalnych opcji aranżacji hamaków i wiszących foteli (fotele do zawieszania). Lou przypomina, że najbardziej podstawową formą od której pochodzi wiszący fotel jest duża, tradycyjna ławka-huśtawka. Cóż… zostaje nam życzyć relaksującego bujania i pełnego, wakacyjnego, czy urlopowego odpoczynku!