Tag Archive: szafka

szafka

Jak szybko i tanio odświeżyć meble w swoim domu, na co patrzyć podczas wybierania oklein na meble.

Okleina do mebli
Meble pełnią ważną rolę w każdym domu i mieszkaniu, lecz wraz z pływającymi latami ich wygląd może się zmieniać. Fronty mogą się stać matowe i porysowane, tworzą się także różnego rodzaju odpryski i inne uszkodzenia. Zresztą jest to całkowicie normalne, bo po pewnym okresie ciągłego użytkowania nawet najbardziej solidna płyta meblowa w pewnym momencie może nie dać rady.

Centralny element wnętrza

Aranżacja salonu
Każde wnętrze jest inne i każde wymaga odmiennego podejścia. Są jednak również ogólne reguły, które można wykorzystywać za każdym razem, kiedy wyposażamy pomieszczenie. Jedna z takich reguł głosi, żeby każdorazowo wyraźnie wybrać główny punkt w aranżacji, ma to zastosowanie przede wszystkim do pokoju gościnnego.

Odpowiednio zaaranżowana łazienka – jakie meble wybrać?

umywalka
Jednym z zasadniczych pomieszczeń w każdym domu jest łazienka. To tutaj dbamy swoją higienę, czyli bierzemy prysznic czy też kąpiel, malujemy się, przygotowujemy się do pracy, szkoły, a także pierzemy. To oczywiście tylko niektóre z czynności, jakie wykonujemy i do jakich potrzebne nam należyte miejsce. Poza elementami typowo łazienkowymi, czyli wanną, prysznicem, zlewem czy pralką niezbędne są także meble łazienkowe. W jaki sposób wybrać takie, które nie tylko będą fantastycznie wyglądać, lecz także długo nam służyć?