Tag Archive: szkło

szkło

Czemu najbardziej korzystnie zastosować szkło w planowaniu wystroju mieszkania? Co dzięki temu zyskujemy? Jaką rolę powinno spełniać szkło?

łazienka
szkło we wnętrzach ma coraz większą ilość zastosowań, przejmuje różnorakie funkcje – ścian, frontów meblowych czy nawet samych mebli. Idealnie sprawdza się w tego rodzaju nowych rolach, więc coraz większa ilość osób korzysta z takich rozwiązań.

W jaki sposób możemy gustownie zaprojektować swoją kuchnię?

niebieskie, ozdobne butelki ze szkła do kuchni
Jakiś czas temu doszedłem z małżonką do takiego wniosku, że raczej musimy wreszcie spełnić odwieczne wielkie marzenie, mianowicie wyremontować kuchnię. No i odwiedziliśmy już biuro architektoniczne – trudno było się nam w sumie jakoś zdecydować, ponieważ projektów jest dużo. Chciałbym zatem napisać, na co należy zwrócić szczególną uwagę, jeżeli w rachubę wchodzi remontowanie kuchni.

Jak ułożyć elementy szklane w kuchni?

Kolorowe panele w kuchni
Szafki kuchenne są wyśmienite, jeżeli chcesz utrzymać porządek, a chociaż sprawiać wrażenie, że go masz. Nawet jeżeli twoje szafki kuchenne są trochę niechlujne, przynajmniej można starać się o to, by blaty wyglądały jak najprzyzwoiciej. Ale w pewnych momentach należałoby też posiadać nie wyłącznie szafki kuchenne, które pomogą Tobie ukryć bałagan z kuchni, albowiem jakkolwiek możesz też mieć w tym miejscu miarodajne rzeczy, które z przyjemnością przedstawisz całemu światu. Może posiadasz układ porcelany o familijnym znaczeniu. Może posiadasz estetyczny zestaw kryształów. W dowolnym razie, jeśli pragniesz uzyskać ładne miejsce na te przedmioty wiedz, że można to uczynić zgrabnie wspólnie z panelami szklanymi do drzwi szafek kuchennych.