Urocze i niezwykle praktyczne rozwiązanie w sprawie połączeń między piętrami w domu? To oczywiste! Wszystkie te cechy mają schody kręcone.

klatka schodowa
Domy piętrowe są pewnym uroczym i pięknym typem budowli. Jeżeli aby stały się w środku funkcjonalne i można było bez zmartwień poruszać się pomiędzy piętrami, niezbędne są schody. To z jednej strony oczywiste, a z drugiej nie zawsze się o nich myśli.

Obecnie sklepy budowlane proponują szeroką gamę schodów do kupna, które można samemu zamontować w domu. Najczęściej są one rozłożone na różne części, które trzeba skręcić. Zupełnie innym rozwiązaniem jest nabycie schodów u producenta. Wtedy mamy opcja wyboru modelu z oferty przedsiębiorstwa, bądź złożenie zamówienia ich wyprodukowania, według wymagań klienta – Artystyczne Kowarts.

Zakup schodów u producenta wiąże się z o wiele wyższym wydatkiem (dwu lub trzykrotnie wyższym niż w sklepie), lecz mamy możliwość dzięki temu nabyć specjalnie zamówiony typ. Ogromnym poleceniem i sławą, a także świetną sprzedażą cieszą się w tej branży schody kręcone (Zobacz więcej informacji na temat schodów kręconych). Dzięki nim każdy dom nabywa unikatowego oblicza, a zwłaszcza praktyczności i czaru. Jest to niezwykle duża ekonomizacja przestrzeni, gdyż schody kręcone zajmują naprawdę malutko miejsca. Wokół nich i pod nimi po prostu jest pusta powierzchnia, którą jest możliwość w ciekawy sposób rozplanować.

schody w domu
Źródło: http://www.kowarts.pl/

Oferują tak więc one niezmiernie prawdziwe użycie miejsca i w dodatku sprawdzą się tak samo dobrze gdy mamy okrągły albo kwadratowy otwór w suficie. W tej kwestii istnieje naprawdę szeroki wachlarz dopasowania schodów. Mogą one skręcać w prawo lub w lewo, z balustradą lub bez niej. Schody kręcone produkuje się z drewna, lecz też z metalu i hartowanego grubego szkła. Należy wiedzieć, że surowce jest możliwość połączyć, a schody przez to nie stracą na solidności.

Tego rodzaju schody to szczególnie świetny zakup, którego nikt nie będzie żałował. Już po zainstalowaniu zdumieje nas ich praktyczność, to jak mało zabierają powierzchni i oczywiście urok, który nadają wnętrzu.