Jak bardzo tanio wystylizować kuchnię? Sprawdź tutaj!

meble
Czasem, żeby zrobić przyjazną i oryginalną przestrzeń nie potrzeba mieć grubego portfela, czy sporymi środkami na koncie oszczędnościowym. Często starczy pomysł i cierpliwość do jego wykonania. Jeśli ostatnimi czasy szukasz konceptu na to, jak niedrogo urządzić kuchnię, zapraszamy do lektury artykułu.

Jedna z ładniejszych, mega uroczych wyposażenia pomieszczeń, którewidziałam, powstała w komplecie z używanych mebli. W czasie studiów wynajmowałam pokój w wielkim mieszkaniu w starej kamienicy.
aneks kuchenny
Autor: Allison Stein
Źródło: http://www.flickr.com

Lokalizacja była cudowna! Samo centrum Lublina, na uczelnię miałam dosłownie 10 minut piechotą, identycznie blisko na rynek. Najciekawsze i rewelacyjne kluby muzyczne i dyskoteki były jeszcze bliżej. Ach, było perfekcyjnie – szalone imprezy, bezsenne noce .

Wracamy do tematu. Mieszkanie, które mieliśmy wynajęte trzeba było samemu wykończyć i umeblować. Spaliśmy na materacach, a w pomieszczeniach mieliśmy tylko biurka i olbrzymie, duże szafy. Jednak w przypadku kuchni koniecznie trzeba było wymyślić coś więcej. Właściciel zapewniał nam tylko chłodziarko-zamrażarki i kuchenkę do gotowania z piekarnikiem.

Jak sądzisz? Czy opisywany wątek jest interesujący? Jeśli tak, to odnośnie do przedstawianego zagadnienia poznaj szczegóły (https://sympatyczne.pl/) tu.

Opanowałyśmy tym sposobem do fajne sklepy, w których w Lublinie można było znaleźć półki kuchenne, albo jakąś wielką komodę. W ten sposób wynaleźliśmy ładną, starą, rodem z domu babci na wsi, komodę. Własnoręcznie wyczyściliśmy ją papierem ściernym, kupiliśmy ceratkę do przysłonięcia dwóch półeczek, i pomalowaliśmy ją różową i czerwoną farbą. Prezentowała się rewelacyjnie, a kosztowała jedyne 250 zł!
Inne ciekawe inspiracje znalazłam na stronie prowadzonej przez blogerkę – Loving IT.