W jaki sposób zawieszać zdjęcia na ścianach? To bardzo łatwe! Dowiedz się więcej z tego tekstu!

Jeden z regałów w moim salonie zapełniony jest grubymi albumami ze zdjęciami. Lubię pstrykać fotki, zarówno aparatem w moim tablecie jak i lustrzanką. Po podróżach przywożę masę zdjęć znajomych, fajnych zdarzeń, napotkanych przypadkiem nieraz ludzi,których nie widziałam długo.

Jedna ze ścian służy mi za małą galerię. Dziś napiszę wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem każdego domu – więcej. W korytarzyku mam ustawioną niedużą szafkę z szufladami, do których chowam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Przestrzeń ściany zaraz nad nią zaaranżowałam na niewielką galerię ze zdjęciami. Wybrałam ramki w moich dwóch ulubionych kolorach – niebieskim i czerwonym. Świetnie komponują się z białymi ścianami. Przywiesiłam je naprzemiennie, jedna obok drugiej w dwóch rzędach po 4. Zawiesiłamfotografie z bliskimi – z urlopu nad jeziorem, a także z letniego pobytu nad Adriatykiem. Takie ustawienie ramek wygląda rewelacyjnie, tym samym przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Następną ścianę z fotkami mam w salonie. Tu posiadałam nie lada problem z jej wykończeniem.

Czy prezentowany temat Cię zainteresował? Kliknij także na pomocne teksty (https://www.baltic-park.com.pl/kontakt_z_nami.htm) posiadające tak samo istotne informacje, które na pewno kompletnie Cię wciągną.

Podpowiedź jak zawiesić fotografie znalazłam na blogu Lovingit (). Pogoniłam do najbliższego sklepu, zakupiłam małą tablicę, na której można pisać kredą, a następnie wybrałam do niej 7
różnych ramek. Każda jest innej wielkości! Nad wersalką zawiesiłam czarną tablicę po której można pisać kredą, a na około niej w różnych odstępach zawiesiłam ramki z fotografiami najbliższych mi osób. To moi ludzie, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś zapisuję motywujące cytaty, motywujące mnie do pracy. Kocham to moje maleńkie, domowe królestwo.