W jaki sposób zmienić sypialnię

Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest nijaka? Banalna i bez wyrazu? Istnieje na to sposób – nadaj nowego wyrazu jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Pora by ujrzały światło dzienne!

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

W ostatnim czasie modne stały się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie interesującego zdjęcia może zapewnić oryginalny efekt. Przy użyciu technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć jak i reprodukcję obrazu na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Spośród zdjęć z domowej kolekcji zdecydujmy się na takie, które przywołują wspaniałe chwile.

W sypialni idealnie odnajdzie się… lustro. Oprócz pełnienia swej typowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, średnie, jedno, albo cała kolekcja – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Od dłuższego czasu możemy zauważyć modę na lustra o kształcie słońca. Co więcej, jeżeli dobrze poszukamy w sieci, odnajdziemy pomysł na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

Zawieszona chusta lub kaszmirowa tkanina to również uroczy i zwracający uwagę dodatek tworzący klimat w sypialni. Bywa, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak przywieziony z dalekich wojaży szal może zmienić jej charakter.

A może tuż przed zaśnięciem pragniemy przenieść się na egzotyczną plażę? Fototapety do sypialni mogą być interesującą dekoracją, zwłaszcza, iż w tak prywatnym pomieszczeniu zaryzykować z odważniejszymi tematami. Projektanci uczą nas, iż jeśli zamierzamy powiększyć optycznie sypialnię należy wybrać delikatne barwy. Jednak sypialnia to nasza oaza, chwila wytchnienia i najważniejsze jest abyśmy to my dobrze się w niej czuli.Szafy na wymiar z WarszawyDlatego czasem warto odłożyć zasady na bok i kierować się jedynie własnym gustem.

Obecnie fototapety ścienne (inspiracje fototapet) to nie jedynie imponujące kolory i widoki, ale także innowacyjne materiały oraz techniki druku. Przeszklona sypialnia z oknami wychodzącymi na stronę południową nie musi już nas ograniczać, energetyczne kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat.

Zatem, kolorowych snów!