W każdym mieszkaniu idealnie sprawdzą się girlandy z żarówek

Ciekawa girlanda z żarówek przeniesiona została ze stylu USA. Można ich używać również na tarasie. Niesamowicie topowa dekoracja do mieszkań w klimacie loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Bardzo mocna i silna. Najlepsza również do dekoracji w piwiarni albo restauracji w loftowym klimacie. Można ją połączyć ze ściemniaczem, żeby zrobić klimat delikatnego tlenia się żarówek. Girlanda na 10 żarówek. Zależnie od typu żarówki do stosowania na dworze to 25W, najmocniejsza moc żaróweczek w pokoju to 15W.

Tak naprawdę opcja girland z żarówek jest taka, że jest dużo ich koncepcji. Girlandy świetlne z wielkimi żarówkami znamy nam z amerykańskich filmów i coraz bardziej popularne również u nas. To przecież normalne żarówki zamontowane na kablu obok siebie. Dają wiele jasności i duże możliwości aranżacyjne. Można je odnaleźć z kolorowymi lub białymi żarówkami. Girlandy z maleńkimi żarówkami niejednokrotnie znajdywane są na choinkach w czasie świąt w grudniu.

Nie pamiętamy że, można ich wykorzystywać jako element dodający wdzięku na co dzień.
Trzeci rodzaj to girlandy ze światłem LED prezentują się jak długie rurki z plastyku z niewielkimi żarówkami wewnątrz. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ich atuty to niewielki pobór prądu, niesamowity wybór barw.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to totalnie modne girlandy świetlne, które przywędrowały do nas z Azji. Są to kulki zaaranżowane ze specyficznie wzmocnionego, sznurka z bawełny, zobacz: .

Jeśli prezentowany temat Cię zaintrygował, sprawdź koniecznie ten świetny link (https://stylowy-mebel.pl/) – przeczytasz w tym miejscu wiele ciekawych informacji.

Kulki to ochronki dla ciopeńkich żaróweczek dodanych na długim kablu elektrycznym. Cotton balls są na topie, gdyż dają delikatne światło i mają wesołe kolory. Więcej tu: poznaj informacje