W łazience każdej kobiety powinna znajdować się suszarka — istotne by miała również wygospodarowane dla siebie miejsce

Suszarka nie zawsze powinna leżeć na szafce. Należy pomyśleć więc nad znalezieniem odpowiedniego uchwytu.
łazienki w polskich mieszkaniach bywają dosyć nieduże.

akcesoria łazienkowe

Autor: Bathco
Źródło: Bathco
dekoracje stołu

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto

Wobec tego z reguły nie można sobie pozwolić na to, aby montować tam duże półki na nasze kosmetyki, suszarki, lokówki i inne urządzenia, które są potrzebne każdej kobiecie, aby wyglądać oszałamiająco na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Pewnie każda pani ma suszarkę. Jednak nie należy jej przechowywać byle gdzie.

Intryguje Cię ta problematyka? Kliknij ten link i zobacz, jak podszedł do tego tematu inny autor w treści (https://drabest.pl/pl/blog/post/41_czy-praca-na-drabinie-jest-praca-na-wysokosci?page_type=post) swojego postu!

Ciągłe zawijania kabla może po jakimś czasie doprowadzić do jego pękania. Na dodatek suszarka ma styczność z prądem. Dlatego nie może także znajdować się na wilgotnym podłożu. Mogłoby się to skończyć katastrofą, jeśli poraziłby nas prąd. Dlatego tak modne ostatnio są uchwyty na suszarkę. Muszą one być wyprodukowane z tworzywa, które nie będzie chwytać żadna rdza. Świetnym planem jest zamówienie uchwytu, który będzie stalowy. Dzięki uchwytowi suszarka będzie posiadała swoje stałe miejsce w łazience oraz będzie nam prościej utrzymać porządek. Uchwyty są mocowane do ściany przy pomocy śrub lub przyssawek. Istotne, by uchwyt miał również specjalny haczyk, za który będziemy mogli zawiesić kabel od suszarki. Wtedy sprawa będzie wyglądała już elegancko.

Pamiętajmy, by wybierać produkt, który posiada gwarancję i właściwe certyfikaty. Może się to okazać niebywale ważne, w szczególności że suszarka jest przecież na prąd, a my nie chcemy zostać porażeni.