Tag Archive: wnętrze

wnętrze

W jaki sposób odmienić wygląd naszych wysłużonych mebli? Czy kupno nowych to najlepszy pomysł?

czyszczenie tapicerki
Znudziły nam się nasze wysłużone meble w mieszkaniu i chcemy wymienić je na nowe? Wydaje nam się, iż w taki sposób zmienimy znacząco wystrój naszego salonu. Niestety kupno nowych mebli to spory wydatek, a do tego konieczność szukania, chodzenia po marketach oraz myślenia nad tym, który model zakupić. Czy jest inny sposób, by nie wydawać jakoś strasznie dużych pieniędzy, a odmienić takie wnętrze? Na szczęście jest na to sposób.

Szklane elementy wyposażenia do Twojego domu – co wygląda fajnie. Mamy dużo dobrych podpowiedzi

kominek
Nie od dziś wiadomo, że szkło odgrywa naprawdę ważną rolę w całej, szeroko rozumianej dziedzinie aranżacji wnętrz czy nawet w budownictwie. W dosłownie każdym domu spotkamy chociaż kilka najróżniejszych elementów wyposażenia wnętrz przygotowywanych właśnie z czegoś takiego, i nie ma w tym raczej niczego dziwnego, ponieważ jest to materiał który oferuje szereg ciekawych zalet.

Pokój jadalny z książki

dekoracje stołu
Jeśliby zrobić wywiad wśród sąsiadów i spytać o ukochane pomieszczenie w domu, z pewnością duża część postawiłaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że właśnie to miejsce jest swoistym sercem naszego mieszkania. To tutaj przyrządzamy posiłki, które potem wraz z rodziną jemy przy jednym stole. To tu najczęściej dochodzi do kluczowych dyskusji pomiędzy rodzicem, a dzieckiem. Także w kuchni zazwyczaj gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance aromatycznej herbaty. Nie wyobrażamy sobie domu bez kuchni.