Zaaranżowanie małej kuchni – czyli jak najlepiej zrobić to z wyczuciem

W kuchni skupia się wszystko. Począwszy od przygotowywania dań, poprzez spotkania przy kawie, aż po duże spotkania. Miejsca może trochę mało, ale dzięki temu to pomieszczenie, jako jedno z nielicznych tętni tak intensywnym życiem. Tutaj są zapachy.

kuchnia, wystrój, wnętrza

Autor: Franke
Źródło: Franke
Właśnie przez to niewielka kuchnia i jej aranżacja jest ważna, aby robione przekąski pachniały jak najlepiej. Wystarczy trochę różnych koncepcji, aby fajnie i ze smakiem wyposażyć to małe wnętrze.Najbardziej istotnym elementem są meble. W małej kuchni nie posiadamy na nie za dużo miejsca, z tego powodu najbardziej optymalne rozwiązanie będzie optymalne. Można przekabacić się na meble pod wymiar, co będzie rozsądnym wyjściem.

Dzięki temu unikniemy zostawiania niepotrzebnych przestrzeni, w których leżeć będzie brud, a dzięki odpowiedniej pracy architekta żaden kąt nie zostanie pominięty. Stół nie zawsze jest konieczny, bo przy niewielkiej kuchni najczęściej jemy w pokoju dziennym. Półki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być ustawione poza zasięgiem, czy gdzieś schowane.

Spójrz na portal oraz prześledź wpis, który na pewno w całości Cię wciągnie, ponieważ informacje tam zawarte, przyciągają uwagę.

Wszystko w zasięgu ręki, po to by w każdym momencie bez problemu można je zabrać do ręki.

kuchnia, meble

Autor: PunkToad
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba ci bardziej konkretnych przykładów i pomysłów na wyposażenie małej kuchni? Polecamy zerknąć tutaj: – tekst zostanie okraszony oryginalnymi fotografiami gotowych aranżacji.

Dodatki. Nie rezygnujmy z firan i zasłon. Trendy na rolety była, ale odchodzi do lamusa. Nic nie zastąpi najmniejszej firaneczki, która nada naszej małej kuchni uroku. Czego jeszcze potrzebuje Twoja małych wymiarów kuchnia? Sprawdź tutaj: