Zastosuj zapomniany styl vintage w swoim mieszkaniu

Posiadasz duszę romantyczki, kochasz drobiazgi z koronkami i w pastelowych odcieniach? Może powinnaś pomyśleć o tym, by zaaranżować sobie mieszkanie w stylu vintage? Choć osobiście raczej przepadam za lokalami pełnymi intensywnych kolorów, wystrój w stylu vintage uważam za bardzo oryginalną koncepcję urządzenia mieszkania.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to niepowtarzalny klimat sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery. Atutem tego klimatu jest m.in. to, że nie wszystko w przestrzeni w nim zrobionej nie muszą do siebie idealnie pasować.

Nie czekaj! Jeśli zainteresowały Cię zamieszczone tu notatki, to czytaj artykuł (https://www.kanownik.pl/790,Garderoby.html), który przygotowaliśmy dla Ciebie w poniższym linku. Tam znajdziesz więcej informacji.

Najpotymalniej, by posiadały one lekką pastelową barwę. Do pokoju w stylu vintage idealnie pasują kremowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dobierzemy do nich także jakieś stylowe i piękne przedmioty.

Styl takiej aranżacji przypomina mi pokój małej dziewczynki. W sklepach, także tych internetowych wyszukamy cały ogrom dodatków i drobiazgów, które wprowadzą taki klimat w naszym mieszkaniu.

Uwielbiam delikatne, wykończenia z koronki wielu drobiazgów, które można użyć do wykonania domu w stylu vintage. Dużo takich drobiazgów i dodatków tworzących klimat mieszkania można znaleźć na blogu blogerki Lovingit: dom w klimacie vintage.

vintage

Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W prezentowanych stylizacjach najbardziej spodobał mi się niewielki błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, przeźroczyste wazoniki na kwiaty, białe komódki z pięknymi wykończeniami szuflad, nie wspominając o mega oryginalnej aranżacji werandy.

Nie wahaj się – jeśli chcesz otrzymać uzupełniające informacje na ów temat, wiedź, że bezpłatne wejście (http://www.inwencja-meble.wroclaw.pl/kuchnie-premium/) na nasz link naprawdę nie obciąży Cię finansowo.

Z lubością bym tam sobie siadła z smaczną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta ciemnoróżowa podlewaczka do kwiatów – cud, miód, malina!