Zrób własny kalendarz aby codziennie powracać do wakacyjnych chwil…

Każdy z nas letnie wypady ma już za sobą. I pewne jest, że w naszych aparatach, znajdą się setki zdjęć, które wskazane by było z rozwagą posegregować do pokazania rodzinie i przyjaciołom. W zimowe wieczory przy kominku z pewnością wielu z nas z sentymentem do wakacyjnych zdjęć, nie tylko tych z tego roku. W końcu po to pielęgnujemy wspomnienia w postaci zdjęć, aby piękne urlopowe chwile zachować na dłużej.

kalendarz

Autor: Asja Boroš
Źródło: http://www.flickr.com

Zapewne też kojarzycie ten problem. Blisko 600 ulokowanych w folderze „wakacje”. Nie wiemy, czy zgrać je na płytę, czy wyłonić „perełki”, aby wywołać i wrzucić do tradycyjnego albumu? Jednak, definitywnie bardziej interesującą propozycją na wyeksponowanie zdjęć będzie fotokalendarz – wspomnienie wakacji w nowoczesnym wydaniu.

Dobre fotokalendarze, nie nie stanowią wielu przypadkowych zdjęć. Fotokalendarze z wakacji to coś znacznie więcej, ponieważ przedstawiają pewną historię. Zdjęcia z wakacji można ułożyć w ciekawą opowieść i podpisać je oryginalnymi opisami tego, co miało miejsce w danym dniu. Kalendarz stanie się wtedy foto opowieścią, dzięki której nasze wspomnienia cą całe czas żywe i sprawiają, że w jednej chwili przenosimy się na rozgrzaną słońcem plażę.

Na czym polega tworzenie oryginalnej pamiątki?

kalendarz

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy przede wszystkim od przejrzenia wszystkich zdjęć.

Ten kluczowy artykuł (https://radochygospochy.pl/gotowanie/garnki/komplety-garnkow) opracowywaliśmy dla Ciebie niezwykle starannie. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu i przejdziesz na naszą następną stronę.

Wybierzmy tylko te, które naszym zdaniem są najlepsze. Następną czynnością będzie projekt. Zdjęcia, które zasługują na wyeksponowanie, ułóżmy zgodnie z tematyką. Na przykład na zdjęcia z plaży, z wycieczek, tych pokazujących architekturę i krajobrazy. Takich zdjęć będzie z całą pewnością sporo. Z tak skatalogowanych zdjęć wybierzmy te, które na pewno trafią do kalendarza. Podział ten, na pozór nieuporządkowany, umożliwi stworzenie fascynującego kalendarza z historią.

Podróżować jest bosko, jak twierdzi Kora. Czy nie byłoby wspaniale, powracać myślami w grudniu, listopadzie? Warto umieścić nasze wspomnienia w fotokalendarzu, by móc by wspólnie z bliskimi celebrować dobre chwile.